Advert

1 EYLÜL DE BAFRA TARİHİ GÜNLERİNDEN BİRİNİ YAŞAYACAK

300 yıllık geçmişi ile Dünya kültür mirası adayı olan Türkiye’nin en büyük panayırlarından Tarihi Karadede Panayırı 1 Eylül 2019 Pazar günü Bafra ilçesinin, Gökçeağaç Mahallesi’nde ki panayır alanında düzenlenecek.

1 EYLÜL DE BAFRA TARİHİ GÜNLERİNDEN BİRİNİ YAŞAYACAK
1 EYLÜL DE BAFRA TARİHİ GÜNLERİNDEN BİRİNİ YAŞAYACAK Kızılırmak Gazetesi

EN AZ 30 BİN KİŞİNİN KATILIMASI BEKLENİYOR

31 Ağustos 2019 cumartesi günü öğleden sonra başlayan panayır 1 Eylül Pazar akşamı sona eriyor.  Panayır süresince isteyen cumartesi akşamı çadır kurup alanda kamp yapabiliyor.Her yıl 25 bin civarı katılım olan panayırda bu yıl katılım sayısının 30 bini geçmesi bekleniyor.

ÜNLÜ SANATÇILAR KONSER VERECEK

Panayır süresince Güllü, Osman Öztekin,  Aylin gibi ünlü sanatçılar konser verecek, Alış Veriş pazarı da kurulan panayır alanında terlikten traktöre her şeyi bulmak mümkün. Panayır kapsamında ayrıca Lunapark gibi eğlence yerleri de kuruluyor. Okçuluktan, bisiklete, havacılık gösterilerinden yarışmalara kadar birçok etkinliğin yapılacağı Karadede Panayırının bu sene oldukça renkli geçmesi bekleniyor.

BAŞKAN TURGUT DEMİR; HAZIRLIKLARIMIZ BİTMEK ÜZERE’’

Karadede Panayırı GÖKDER’in himayesinde imece usulü düzenlenen bir panayır, Konu hakkında düşüncelerini aldığımız GÖKDER Başkanı Turgut DEMİR;’’ Güzel bir panayır olması vatandaşlarımızın rahat ve keyifli zaman geçirmeleri için hazırlıklarımız büyük oranda tamam. Ancak her hangi bir eksikliğe meydan vermemek için gerek resmi kurumlarımız ve belediyelerimiz gerekse de sivil toplum kuruluşları ile çalışmalarımız panayır bitene dek sürecek. Bu yıl oldukça kalabalık bir katılım bekliyoruz, bunu da esnaf ve firmaların panayıra olan taleplerinden anlayabiliyoruz. Henüz panayıra 2 hafta olmasına rağmen stant alanlarının büyük bir kısmı şimdiden doldu.’’ dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun’da patates aşka geldi
Samsun’da patates aşka geldi
Yeni Salıpazarı Devlet Hastanesi 10 Ağustos’ta açılıyor
Yeni Salıpazarı Devlet Hastanesi 10 Ağustos’ta açılıyor