Advert
Advert

19 MAYIS BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TOPALOĞLU, ‘’BU GÜNLERİMİZİ ŞEHİTLERİMİZE BORÇLUYUZ’’

19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve beraberindekiler, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 103. Yıldönümü münasebetiyle ilçede bulunan şehit ailelerini ziyaret etti.

19 MAYIS BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TOPALOĞLU, ‘’BU GÜNLERİMİZİ ŞEHİTLERİMİZE  BORÇLUYUZ’’
19 MAYIS BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TOPALOĞLU, ‘’BU GÜNLERİMİZİ ŞEHİTLERİMİZE  BORÇLUYUZ’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1440 kez okundu.

      Ziyaretlerde şehit aileleriyle sohbet ederek yakın ilgi gösteren Kaymakam Güner ve Başkan Topaloğlu, “Şehitlerimizin geride kalan aileleri milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleridir. Bu vatan için şehitlik ve gazilik mertebesine ulaşmış, Çanakkale’den, İstiklal Savaşından günümüze kadar nice şehitlerimiz ve gazilerimiz hürmetine bu topraklar bizlere vatan olmuştur. Şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bugünlerimizi şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Şehit ailelerimizin sıkıntıları ve sorunları bizim sıkıntımız, bizim sorunlarımızdır. Devletimizin bütün kapıları şehit ailelerimize her zaman açıktır. Bu vesile ile vatanımızın birlik ve bütünlüğünün korunması, ülkenin her köşesinde huzur ve güvenliğin sağlanması için hayatlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. ”dedi.

      Şehit aileleri ise, ziyaretten duyduklarını memnuniyeti dile getirerek, Kaymakam Yavuz Güner, Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!