19 MAYIS BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TOPALOĞLU, ‘’ EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

19 Mayıs’ta 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun çaldığı ilk ders zili ile başladı.

19 MAYIS BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TOPALOĞLU,  ‘’ EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’
19 MAYIS BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TOPALOĞLU,  ‘’ EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 259 kez okundu.

Yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğrenci ve öğretmenlere hayırlı olması dileğinde bulunan, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılımız başladı. Bu senenin tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve eğitim camiamız açısından verimli bir yıl olarak geçmesini temenni ediyor, kendilerine başarılar diliyorum.”dedi.

Yeni eğitim ve öğretim döneminin ailelerde ve çocuklarda tatlı bir heyecan oluşturduğunu belirten Başkan Topaloğlu, “ Bizleri de sizler için daha iyi neler yapabiliriz telaşı sardı. Çocuklarının eğitimi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, çağın gereksinimlerine uygun eğitim almaları için çaba gösteren tüm anne ve babaları kutluyorum. Çocuklarımızla birlikte geleceği de emanet ettiğimiz emekçi öğretmenlerimize ve geleceğimiz olan gençlerimize 2019-2020 Eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyorum.

19 Mayıs Belediyesi olarak geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi yeni eğitim ve öğretim yılında da öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için elimizden geleni yapmaya ve eğitime destek olmaya devam edeceğiz.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Sizede zamanı unutturacak kadar keyif veren şeyleri bulmak istiyorsanız bize katılmalısınız "
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI