Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

19 MAYIS BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TOPALOĞLU, ‘’ POLİSLERİMİZİ ÖZVERİLERİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM’’

19 Mayıs İlçesinde Türk Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Coşkuyla Kutlandı.

19 MAYIS BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TOPALOĞLU, ‘’ POLİSLERİMİZİ ÖZVERİLERİNDEN  DOLAYI TEBRİK EDİYORUM’’
19 MAYIS BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TOPALOĞLU, ‘’ POLİSLERİMİZİ ÖZVERİLERİNDEN  DOLAYI TEBRİK EDİYORUM’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1186 kez okundu.

19 Mayıs İlçesinde Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü kutlama programı kapsamında, 15 Temmuz Millet Meydanında çelenk sunma programı düzenledi.

Çelenk sunma programının ardından İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memurları ziyaret edilerek, Türk Polis Teşkilatının 173’üncü Kuruluş Yıl Dönümü tebrik edildi.

Emniyet Teşkilatı ziyaretinin ardından aziz şehitlerimiz için Merkez Cami’de okunan Mevlid-i Şerif’e katılan, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu;” Günün her saatinde halkın huzur ve güvenliği için fedakârca çalışan polislerimizi özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Polis Teşkilatı, kuruluşundan günümüze kadar toplumsal huzurun korunması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için görevini her koşulda büyük bir özveriyle yerine getiriyor. Bu duygu ve düşüncelerle, her mensubuna tek tek teşekkür etmeyi bir borç bildiğim Polis Teşkilatı’mızın, 173’üncü yıldönümünü kutluyorum. Vatanı ve milleti uğruna canını hiçe sayıp şehit düşen polislerimize Allah’tan rahmet, ülkesi için yaralanıp gazi olmuş polislerimize de acil şifa diliyorum.173 yıldır cesaretle, şevkle çalışan tüm emniyet mensuplarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!