19 MAYIS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖMER DEMİRKOL´UN 2019-2020 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI YILSONU´ MESAJI

19 Mayıs İlçe Millî eğitim müdürü Ömer Demirkol 2019-2020 eğitim- öğretim yılı yıl sonu mesajı yayınladı. 19 Mayıs İlçe Millî eğitim müdürü Ömer Demirkol yayınladığı mesajda şunları söyledi.

19 MAYIS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ  ÖMER DEMİRKOL´UN 2019-2020 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI YILSONU´ MESAJI
19 MAYIS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ  ÖMER DEMİRKOL´UN 2019-2020 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI YILSONU´ MESAJI Admin

SEVGİLİ ÖĞRENCİLER Dünyayı ve ülkemizi etkileyen koronavirüs nedeni ile bizlerin rehberliğinde uzaktan eğitime devam ettiniz, Sizler TRT-EBA TV, EBA gibi Bakanlığımızın özverili çalışmalarının yanında  Öğretmenlerinizin hazırladıkları denemeler ile kendinizi sınavlara hazırladınız. Sizleri kutluyorum. Evlerinizde üstün gayret ve çalışmayla tamamlayarak bugün bir üst sınıfa geçip veya mezun olup YGS ve YKS sınavlarınızı da en güzel ve sağlıklı bir şekilde tamamlayıp hak ettiğiniz kısa da olsa güzel bir tatile giriyorsunuz.  Okulunuz ve öğretmenlerinizden uzak kalmanızdan dolayı bizlerde sizlerin sevincinize de üzüntünüze kameralardan da olsa paylaştık.. Hiç unutmayınız ki bunlar insan olmanın doğal halleridir. Tatili dinlenerek geçiriniz Bu dinlenmenin içinde eksiklerinizi giderme planlarınız ve değerlendirmeleriniz bulunsun.

 

Sevgili Öğrenciler ayrıca dinlendirici ve değişik kitaplar okumanız, ilgi alanınıza giren değişik çalışmalarda bulunmanız, beyninizi dinlendiren faaliyetler olacaktır. Tatil döneminde de sağlıklı kalmanın üç kuralına ''MASKE,MESAFE,HİJYEN'' uymanızı ve bu konuda çevrenize örnek olmanızı sizlerden özellikle rica ediyorum. Gelecek yıla daha zinde ve dinlenmiş olarak başlamanız dileği ile sizlere yakışan bir tatil diliyor, gözlerinizden öpüyorum.  

 

SAYGIDEĞER VELİLERİMİZ; Sizleri de kutluyorum. Sizler de çocuklarınızın okullarından uzak kaldığı bu dönemde eğitimi için uğraş verdiniz, gayret ettiniz, çalışıp çabaladınız.  Çocuklarınızın zor dönemlerden geçtikleri bilinciyle Onlara tatil sevincini mutlaka yaşatın. Artılarını da, eksilerini de paylaşın. Onlarla çocuk olun, onlarla genç olun, onlarla konuşun, onları dinleyin ve onları anlayın. Sonra da varsa eksikliklerini telafi yollarını konuşun. Unutmayanız ki eğitim hepimizin ortak işidir.Aileniz ile birlikte sağlıklı bir tatil diliyor saygılarmı sunuyorum.  

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM, ÖĞRETMEN VE YÖNETİCİ ARKADAŞLAR; Ülkemizin geçtiği bu zor dönemde evlerinizi sınıflara çevirdiniz, Öğrencilerinizden hiç kopmadan eğitim-öğretim faaliyetlerine devam ettiniz. Sizleri de gönülden kutluyorum. Eğitim-Öğretim gibi kutsal bir görevin onuru ile bir dönemi daha uzaktan eğitim ile   tamamladınız. Bu dönem sizler açısından oldukça yoğun geçti. Mesai kavramı gözetmeden, saat mefhumu gözetmeden yaptığınız çalışmalar için ayrıca teşekkür ederim. Öğretmenlerimizin ve ailelerinin de tatilleri şimdiden hayırlı olsun. Sizlere sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçireceğiniz bir tatil diliyorum. Yöneticilerimize de, okullarımızı Gelecek döneme hazırlama konusunda gösterecekleri çalışmalar için kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

Ayrıca mesai arkadaşlarımı ve tüm eğitim çalışanlarımızı, çalışmaları ile eğitime verdikleri katkıları nedeniyle kutluyor, ekip anlayışı içinde sağlık, mutluluk ve başarılarının devamını diliyorum. Selam, sevgi ve saygılarımla.                                                                     

19 Mayıs Ömer Demirkol yılsonumesajı haber kızılırmakgazetesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vezirköprü Taşhan otel ve restoran olarak hizmete açıldı
Vezirköprü Taşhan otel ve restoran olarak hizmete açıldı
Fındık bahçesinde ölü bulundu
Fındık bahçesinde ölü bulundu