19 MAYIS’TA ENGELİLLERE ENGEL YOK

Osmanbeyli Şehit Mustafa Pilan Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Bafra Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü Derneği Okul Aile Birliği Başkanı Şenay Şener ve Okul Müdürü Dursun Dündar, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

19 MAYIS’TA ENGELİLLERE ENGEL YOK
19 MAYIS’TA ENGELİLLERE ENGEL YOK Kızılırmak Gazetesi

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,” Osmanbeyli Şehit Mustafa Pilan Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Bafra Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü Derneği Okul Aile Birliği Başkanı Şenay Şener ve Okul Müdürü Dursun Dündar’a nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İlçemizeBelediyemiz tarafından Engelsiz Yaşam Merkezi yapımı konusundakitaleplerini değerlendiriyoruz. Bizler, hamuru millet aşkıyla yoğurulmuş, kumaşı hizmet sevdasıyla biçilmiş, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilen seçilmişleriz. 29 Mart 2009’dan bu güne kadar, sizlerin teveccühleriyle; ‘Gelişim’ sözü vererek hizmet maratonuna başladık. Büyük coşku ve heyecanla çıktığımız yolda, ilçemizin ihtiyacı olan hiçbir alanı boş geçmeden çalıştık, ürettik. Bugün şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz: Biz, 19 Mayıs’ta tarih yazdık. Her sayfası bir ‘Gelişim Destanı ‘ olan bu tarihi, sizlerle beraber yazdık.
İlçemiz, Kuş Cennetiyle, Nebyan Dağıyla, Sahiliyle, Spor yatırımlarıyla, Gençlik Kamplarıyla, Park ve bahçeleriyle, Kadınlar Kültür Merkeziyle, Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeriyle, Üniversitesiyle, Yurtlarıyla, Havaalanıyla, Yeni Okullarıyla, Çevre Düzenlemeleriyle, birçok gerçekleşen ve gerçekleştirilecek olan projelerle, daha da önemlisi; toplumsal birlik, beraberlik, kardeşlik yapısına önem veren ‘insan odaklı’, ‘insana yatırım yapan’ yönetim anlayışıyla büyüdü.
Hedeflerimizi gerçekleştirirken en büyük güvencemiz, kuşkusuz ki, siz saygıdeğer hemşehrilerimizin bizlere olan inancı, güveni ve desteğiydi. Sizlerle yakaladığımız sinerji sayesinde sevginin, kardeşliğin, birliğin, paylaşımın, değişimin ve gelişimin en güzel örneklerini ilçemizde sergiledik.”dedi.

Okul Müdürü Dursun Dündar okullarının Yakakent, 19 Mayıs, Alacam ve Bafra ilçelerinde özel eğitim öğrencilerine hizmet verdiklerini, kendi bölgelerindeki belediye başkanlarıyla tanışmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Dündar, “Başkanımız sağlık kökenli olması dolayısıyla konuya olan ilgisini bildiğimizden okulumuzun hedefleri hakkında kendisine bilgi verdik.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vezirköprü Taşhan otel ve restoran olarak hizmete açıldı
Vezirköprü Taşhan otel ve restoran olarak hizmete açıldı
Fındık bahçesinde ölü bulundu
Fındık bahçesinde ölü bulundu