AB GRUP HOLDİNG MUHSİN BAYRAK, ‘’KONUTTA YÜZDE 25 İNDİRİME İLGİ BÜYÜK OLDU’’

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün güçlü markası AB Grup İnşaat’ın hem Türkiye hem de Yunanistan’daki projelerinde yüzde 25 indirim kampanyası devam ediyor.

AB GRUP HOLDİNG MUHSİN BAYRAK, ‘’KONUTTA YÜZDE 25 İNDİRİME İLGİ BÜYÜK OLDU’’
AB GRUP HOLDİNG MUHSİN BAYRAK, ‘’KONUTTA YÜZDE 25 İNDİRİME İLGİ BÜYÜK OLDU’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1205 kez okundu.

İndirimler AB Grup İnşaat’ın İstanbul Eyüp, Nişantaşı, Yenibosna, Yunanistan’ın Atina ve İngiltere’nin Londra kentlerindeki projeleri kapsıyor. Kampanyaya ilgi ise oldukça fazla.

Durgunluk yaşayan inşaat sektörünü hareketlendirmek için hükümetin KDV ve tapu harcında indirimler yaparak elinden geleni yaptığını belirten AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak bizde devletimizin sağladığı indirimlere maksimum derecede katkı sağlamak için yüzde 25 indirim uygulamaya karar verdik. Şu ana kadar olumlu geri dönüşler aldık ve kampanyaya ilginin yüksek olduğunu söyleyebiliriz ” dedi.

Kaçırılmayacak fırsat

Bankaların da faiz oranlarını yüzde 1’in altına çekerek hükümetin girişimine destek verdiğini belirten Bayrak, “Biz de yaptığımız yüzde 25 indirim ile İstanbul Nişantaşı’ndaki Bayrak Konakları, Eyüp’teki Esenpark Evleri, Yenibosna’daki AB Yaşam Evleri ve Bahçeşehir’deki projemizde yer alan dairelerimizi cazip fiyatlarla satışa çıkardık. Yurt dışında ise Yunanistan’ın Atina kentinde ve İngiltere’nin Başkenti Londra’daki lüks konut projelerimizde de dairelerimiz cazip fiyatlardan satılmaya başlandı” diye konuştu.

 “İndirimler sektöre can suyu olacak”

Hükümetin desteğiyle vergi ve faiz oranlarında sağlanan indirimin inşaat sektörünü tekrar canlandıracağını belirten Muhsin Bayrak, “Geçtiğimiz günlerde açıklanan imar barışı, KDV ve tapu avantajlarıyla inşaat maliyetlerinde iyileştirmeye gidilmiş olacak. Yine Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın açıklamasıyla yürürlüğe giren yüzde 1’in altındaki konut kredisi, inşaat sektörüne büyük ivme kazandıracak böylelikle düşük faiz oranlarıyla konut alımı kolaylaştırılarak, sektördeki durgunluğun da önüne geçilecektir” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!