Advert
Advert

AK PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKAN ADAYI AV.İBRAHİM SEMİZ, ‘’TEK LİSTE HALİNDE BİRLİKTE 4 MART’TA KONGREMİZİ YAPACAĞIZ’’

Ak Parti Bafra İlçe Başkan Adayı Av.İbrahim Semiz Basın Açıklaması Yaptı.

AK PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKAN ADAYI AV.İBRAHİM SEMİZ,  ‘’TEK LİSTE HALİNDE BİRLİKTE  4 MART’TA KONGREMİZİ YAPACAĞIZ’’
AK PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKAN ADAYI AV.İBRAHİM SEMİZ,  ‘’TEK LİSTE HALİNDE BİRLİKTE  4 MART’TA KONGREMİZİ YAPACAĞIZ’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1657 kez okundu.

Av.Semiz açıklamsında,’’Adalet ve Kalkınma Partisi Bafra İlçe Teşkilatı 04.03.2018 Pazar günü Saat: 14:30 da Bafra Belediye Kültür Merkezinde 6. Olağan Kongresini yapacaktır.

            Kongreye tek liste halinde Genel Merkez Adayı olarak Bafra Ak Parti Kurucular Kurulu üyesi 2007 - 2012 İlçe Başkanlığı yapmış Avukat İbrahim semiz başkanlığında gidilecektir.

            Avukat İbrahim Semiz Kongre ile ilgili şunları söyledi; "2018 yılı Partimiz için Kongre yılıdır. Bafra'da yeni dönemde Genel Merkezin adayı olarak tarafıma görev verilmiştir. Tek liste halinde ve birlik ve beraberlik içinde kongremizi yapacağız.

            Partimiz için çok önemli olan bu seçimlerimiz 2019 ve 2023 vizyonu için bir başlangıç olacaktır. Bu kutlu bir yürüyüştür. Tüm Ak Partili Kardeşlerimizi bu kutlu yürüyüşe bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün güçleri ile destek vermeye davet ediyorum.

            Bu sadece bir parti meselesi değildir. Bu büyük bir dava ve Büyük Türkiye yolunda atılmış önemli bir başlangıçtır. Bu gün; kırgınlıklar, küskünlükleri bir tarafa bırakıp Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Yeni, güçlü ve Dünya mazlumlarının umudu olan Türkiye'nin gücüne güç katma günüdür.

            Bu gün birlik ve beraberlik günüdür. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Ülkemiz ve Milletimiz için Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet için bu kutlu yürüyüşe Herkesin desteğini bekliyorum" dedi ve ekledi. Tüm Bafra'lı hemşehrilerimizi kongremize davet ediyoruz.’’dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!
VEKİL YILMAZ ESTONYA SAVUNMA BAKANI JÜRİ LUİK'İ AĞIRLADI
VEKİL YILMAZ ESTONYA SAVUNMA BAKANI JÜRİ LUİK'İ AĞIRLADI