AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR, ‘’İLKADIM KENTSEL DÖNÜŞÜMLE NEFES ALACAK’’

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, İlkadım ilçesinde kangren haline dönüşen sorunların Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleşecek kentsel dönüşüm çalışmalarıyla çözüme kavuşacağını söyledi.

AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR,    ‘’İLKADIM KENTSEL DÖNÜŞÜMLE NEFES ALACAK’’
AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR,    ‘’İLKADIM KENTSEL DÖNÜŞÜMLE NEFES ALACAK’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1132 kez okundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile İlkadım’da kentsel dönüşüm sorunu aşılacak.

Hükümetin gündemine aldığı İlkadım ilçesindeki kentsel dönüşüm problemini iktidar belediyesi olmanın avantajları ile çözülecek. Samsun’un en eski yerleşim merkezlerinden olan İlkadım İlçesi’nde çalışmaları süren kentsel dönüşüm projesi İlkadım’ın kaderini değiştirecek. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun'daki programında İlkadım’da kentsel dönüşüm sorununun hükümet olarak çözüleceğini açıklamasının ardından yoğun bir çalışma başlatılmıştı. Süreçte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda büyükşehir belediyesinin de büyük katkılarıyla ilçede kangrenleşen sorunlar hiç bir vatandaş mağdur edilmeden çözüme kavuşacak.

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, İlkadım'ın Samsun'un kalbi konumunda olduğunu, geçmişten gelen ve çeşitli nedenlerle çözülemeyen sorunlarının merkezi hükümetin desteğiyle artık çözüme kavuşacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İlkadım'da kentsel dönüşüm projesinin hayata geçirileceğini müjdelediğini hatırlatan Demir, bu doğrultuda iktidar gücünü alarak büyük bir değişim ve dönüşümün başlayacağını kaydetti.

"HİÇ BİR VATANDAŞIMIZ MAĞDUR EDİLMEYECEK"

İlkadım'ın sorunlarının giderilmesi için önemli bir adım atıldığını  ifade eden Demir, "Özellikle bu süreçte hiç bir vatandaşımız mağdur edilmeyecek. Hakları hukukları gözetilerek şehrimizin yeni gözde yerleşim alanları oluşturulacak.  Proje kapsamında Adalet Mahallesi’nin yılladır beklenen ve bilinen inşaat hakkı sorunu çözüme kavuşturulacak.  Bürokratik karar alma sürecinde kaynaklanan aksaklıklardan doğan problemler tamamen ortadan kalkacak. Bu sorunlar çözülmedikçe, o bölgelerimizde konutların emlak değer kaybı, vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntılar devam edecek. Bunun için çözüm diyoruz. Bakanlık koordinesinde Büyükşehir Belediyemiz, ilçe belediyemiz burada önemli bir rol üstlenecek. Kentsel dönüşüm safhası, 31 Mart'tan sonra halkımızın büyük desteğiyle hız kazanacak." diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA DA BETON MİKSERİ  ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA DA BETON MİKSERİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ,  ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ, ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’