AK PARTİ CANİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İBRAHİM SANDIKÇI, ‘’KAPIMIZI VE GÖNLÜMÜZÜ HERKESE AÇACAĞIZ’’

AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, ‘’Kibirlenmeden, ayaklarımızın üzerine basarak şeffaf bir şekilde Canikli her vatandaşımızı kucaklayarak,kapımızı ve gönlümüzü herkese açarak, kardeşlik ikliminin hakim olduğu bir belediyecilik anlayışını ortaya koyacağız’’ dedi.

AK PARTİ CANİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İBRAHİM SANDIKÇI, ‘’KAPIMIZI VE GÖNLÜMÜZÜ HERKESE AÇACAĞIZ’’
AK PARTİ CANİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İBRAHİM SANDIKÇI, ‘’KAPIMIZI VE GÖNLÜMÜZÜ HERKESE AÇACAĞIZ’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 782 kez okundu.

İbrahim Sandıkçı, İlçe Başkanı Ercan Eler, teşkilat üyeleri, partililer ve vatandaşların katılımıyla, AK Parti İlçe Başkanlığı’nda  basıntoplantısı düzenledi.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, ‘’Gönül belediyesi sloganıyla çıkmış olduğumuz yolda ilçemizde bayrağı daha ileriye taşıyacağız. Çalınmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız’’ dedi.

 

 

Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı da yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi,

 

‘’Tevazu samimiyet ve gayret ile‘Önce millet, önce memleket’anlayışıyla çıktığımız 31 Mart 2019 yerel seçimleri partimizin yaptığı anket çalışmaları, temayül yoklamaları, parti teşkilatımız ve sayın Cumhurbaşkanımız AKParti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin tensipleriyle Cumhur İttifakı’nın Canik Belediye Başkan adayı olarak huzurlarınızda bulunmaktan onur duyuyorum.

 

Ben, Canik’in bir evladı olarak AK Parti’nin kuruluşundan beri teşkilatımızın bir çok kademesinde görev almış bir kardeşinizim, şimdi de Cumhur İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı olarak karşınızdayım.

 

Canik, Samsun’un Devgeriş deresiyle Mert Irmağı arasında Karadeniz’den içeri doğru uzanmış şirin bir yerleşim yeridir. Bu yerleşim yerinin her mahallesi ayrım gözetmeksizin hizmet alanımızdır.Türkiye’nin birçok şehri 25 yıldır aynı siyasi gelenekten gelen belediyeler tarafından kesintisiz bir şekilde yönetilmektedir. Bizler de Cumhurbaşkanımız AK Parti Genel Başkanımızsayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu yönetim anlayışını ve proje belediyeciliğini etkin ve verimli olarak sürdürmeye devam edeceğiz. Belediyeevlerinden,Başkonak’a,Devgeriş’ten Demirci’ye,Gaziosmanpaşa’dan Hacınaipli’ye, Yeni Mahalle’den Gödekli’ye kadar, Canik’imizin her köşesini daha ileriye taşımak için gece gündüz çalışacağız.

 

Tevazu samimiyet ve gayret ile“Önce millet, önce memleket” anlayışıyla çıktığımız 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde kibirlenmeden,ayaklarımızın üzerine basarak şeffaf bir şekilde Canikli her vatandaşımızı kucaklayarak,kapımızı ve gönlümüzü herkese açarak, kardeşlik iklimininhakim olduğu bir belediyecilik anlayışını ortaya koyacağız. Canik’in evladı olarak 1400 yıllık kadim İslam Medeniyetinin ve 5000 yıllık Türk tarihinin tüm feyz ve bereketini Canik’imizin her bölgesine adaletli olarak dağıtacağız.

 

Mevcut Belediye Başkanımız 3 dönemde yaptığı işlerle Canik’e ivme kazandırmıştır. Yaptığı hizmetlerden dolayı başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz. Başkanımızın ve ekibinin bilgi ve tecrübelerinden mutlaka yararlanamaya devam edeceğiz.’’dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA DA BETON MİKSERİ  ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA DA BETON MİKSERİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ,  ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ, ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’