AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÇİĞDEM KARAASLAN, ‘’ÜLKEMİZ İÇİN ÜRETEN TÜM ÇİFTÇİLERİMİZİ KUTLUYORUM’’

Samsun’un Çarşamba ilçesinde yaşayan kadın çiftçiler AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın davetiyle Ankara’ya geldi.

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÇİĞDEM KARAASLAN, ‘’ÜLKEMİZ İÇİN ÜRETEN TÜM ÇİFTÇİLERİMİZİ KUTLUYORUM’’
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÇİĞDEM KARAASLAN, ‘’ÜLKEMİZ İÇİN ÜRETEN TÜM ÇİFTÇİLERİMİZİ KUTLUYORUM’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1072 kez okundu.

Karaaslan’ın davetiyle Ankara’ya gelen kadın çiftçiler, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım başkanlığında gerçekleştirilen Grup Toplantısı’na katılarak Başbakan Yıldırım ile de bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Çarşambalı kadın çiftçiler TBMM’de AK Parti Grup Toplantısı sonrası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba ile bir araya gelerek taleplerini ilettiler. Görüşmeye, ayrıca Sağlık Bakanı ve Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya ile Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı da katıldı.

TBMM’deki görüşmelerin ardından AK Parti Genel Merkezi’ne gelen kadın çiftçiler, Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan’ı makamında ziyaret ederek, daveti için Karaaslan’a teşekkür ettiler.

Kadın çiftçileri kabul eden Karaaslan, “Her metrekaresinde büyük bir zenginliği barındıran Anadolu topraklarımızın bereketine bereket katan çiftçilerimizin alın teri ve emeğiyle ortaya koydukları çaba ve değer şüphesiz bizler için çok kıymetlidir. Her alanda olduğu gibi tarımda da çok büyük bir potansiyeli barındıran şehrimizin güçlü potansiyelini harekete geçiren Samsun’umuz ve ülkemiz için üreten tüm çiftçilerimize yürekten teşekkür ediyorum. Tarımsal destekler konusunda bugüne kadar hükümetlerimiz çiftçimizi hiçbir zaman yalnız bırakmamış, verimin artırılmasına yönelik politikalarla daima çiftçimizin yanında olmuştur. İstikrar ve güvenin hâkim olacağı yeni dönemde de çiftçilerimize yönelik destekler artarak devam edecektir.” açıklamasında bulundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!