AK PARTİ HAVZA İLÇE BAŞKANI KADİR KAYAN, ‘’ TEŞKİLAT OLARAK ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORUZ’’

Ak Parti Havza İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan da teşkilat olarak çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini vurgulayarak, “İstişare kültürünü önemsiyoruz.

 AK PARTİ HAVZA İLÇE BAŞKANI KADİR KAYAN,  ‘’ TEŞKİLAT OLARAK ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORUZ’’
 AK PARTİ HAVZA İLÇE BAŞKANI KADİR KAYAN,  ‘’ TEŞKİLAT OLARAK ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORUZ’’ Kızılırmak Gazetesi

. Partimizde kongre süreci başladı. Kongre takvimi gereği tüm çalışmalarımız devam ediyor. Süreç sonuçları itibari ile partimize ve ülkemize hayırlı olsun. Bu vesile ile Barış Pınarı Harekatı ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını veren şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler dilerim.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise belediye çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “Kırsal mahallelerimizde hizmette belirli bir standardı yakalama gayretindeyiz. 2020 yılı çalışma programı için çalışmalarımıza başladık. 31 Mart seçimlerde ülkemizin beka sorunu gündemdeydi. İşte ülkemizin bekası için Barış Pınarı Harekatı yapıldı. Bunu güçlü lider, arkasında 80 milyonun durduğu bir lider yaptı. Siyasi ve ekonomik darbelere karşı ayaktayız. Kongre sürecimiz partimize hayırlı olsun. Kırmadan incitmeden partimizin daha da güçleneceği bir kongre süreci yaşayacağız inşallah. Barış Pınarı Harekatında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun.”dedi.

Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Selim Külekçi ise kongre sürecinin önemine değinerek; “Birlik ve beraberlik içerisinde partimizi daha güçlü kılacak yeni bir kongre süreci başladı.”dedi.

Toplantıya Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Muhammet Kayan, ilçe yönetimi, gençlik ve kadın kolları teşkilatları, mahalle temsilcileri katıldılar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı