AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR,

‘’ SAMSUN’DA ŞAHLANIŞ BAŞLAYACAK’’ AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir seçim çalışmaları Kapsamında Havza’yı ziyaret etti. AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir Havza ziyaretinde ilk olarak esnafları ziyaret ederek burada vatandaşlardan destek istedi. Demir ve beraberindekiler daha sonra Cumhur İttifakı ortağı MHP Havza ilçe Başkanlığını ziyaret ederek burada MHP Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ve yönetim kurulu ile bir araya gelid. AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir burada yaptığı konuşmada MHP’nin kuruluşunun 50 yılını kutlayarak Merhum Alparslan Türkeş’i rahmet ile andı. Demir Ak Parti ve MHP arasında kurulan ittifakın ülkenin geleceğini teminat altına alan bir ittifak olduğunu belirterek; “ Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde Devlet Bahçelinin katkıları çok önemli. Yerel seçimlerde Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin yerel ayağını dolduran bir seçim olacak. Allah 31 Martta bize hayırlı, bereketli, ülkemiz için, şehrimiz için, gelecek neslimiz için çalışmayı sağlamak için fırsat versin.”dedi.

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR,
AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR, Kızılırmak Gazetesi

MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ise ittifakın önemli olduğunu belirterek; “Birkaç belediye fazla almaktansa ülkemizin geleceğine için yatırım yapmanın, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin tam olarak yerleşmesi için ittifakın devamlılığında hem fikiriz. İnşallah 31 seçimlerinden sonrada birlikteliğimizin devam önemli. Seçim çalışmalarına her zaman için destek vereceğiz.”dedi.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir daha sonra Ak Parti İlçe Başkanlığı genişletilmiş istişare toplantısına katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ilçe teşkilatı olarak yerel seçimler için her türlü hazırlığın tamamlandığını belirterek; “98 mahallemizde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan oy oranımızı yükseltmek için çalışacağız.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise 15 yılda Havza’da AK Partinin belediyecilik anlayışını en iyi şekilde yansıtacak hizmetlerde bulunduklarını belirterek; “31 Mart seçimlerinde inşallah bu hizmetlerimizi daha ileriye taşıyacak bir arkadaşımıza görevi devretmekten mutlu olacağım. Dün olduğu bugün de, yarında partimizin ve havzalı hemşerilerimizin hizmetinde olacağım.” Dedi.

AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir ise gerek siyasi gerekse mesleki tecrübeleri ile Havza mahallelerinin durumunu yakından bildiğini belirterek;  “Havza için önemli projelerimiz ile yola çıktık. İnşallah 15 yılda sayın başkanımın yapmış olduğu hizmetlerin üstüne yenilerini ekleyerek halkımıza hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağım.”dedi.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ise yapmış olduğu konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aday tanıtım toplantısında “Samsun şahlanışa hazır mısınız?” dediğini hatırlatarak; “ 31 Mart yerel seçimlerinden sonra Samsun’da şahlanış başlayacak.  Benden önce belediye başkanlığı yapan Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Hakikaten Samsun’a bir vizyon kazandırdı. Hemen hemen her alanda eşdeğer, planlı, programlı yaptığımız her proje Samsun’a merhale kat ettirecek. İlçelerimize her dokunuşumuz ilçeye merhale kat ettirecek. Yatay kalkınmayı en iyi şekilde il olacağız. Eşdeğer kalınma, eşdeğer refah, eş değer mutluluk böyle bir sistem. “ dedi.

Hedeflerinin gönül belediyeciliği olduğunu belirten AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir; “ Hedefimiz 1 milyon 350 bin insanımızın takdirini, sevgisin, güvenini, saygısını kazanmak. Allah nasip ederse ben hep sahada olacağım. Belediye başkanlığı koltuğunda oturarak belediye başkanlığı yapılmaz. O koltuk tozlanacak.”dedi.

Haber Muhabir : Hüseyin Çoturoğlu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı