AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR, ''SAMSUN'U NAKIŞ GİBİ İŞLEYECEĞİZ''

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, hayata geçirecekleri projeler ile Samsun'u nakış gibi işleyeceklerini söyledi.

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR, ''SAMSUN'U NAKIŞ GİBİ İŞLEYECEĞİZ''
AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR, ''SAMSUN'U NAKIŞ GİBİ İŞLEYECEĞİZ'' Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 604 kez okundu.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Kavacık Mahallesinde düzenlenen toplantıda  vatandaşlarla bir araya geldi. Toplantıya AK Parti İlçe Başkan vekili Serkan Akyüz, AK Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman,  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok , Sivil Toplum Hareketi üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yapacakları projelerle Samsun'u nakış gibi işleyeceklerinin altını çizen Mustafa Demir, ''Yapacağımız projeleri en ince ayrıntısına kadar planladık. Amacımız sadece projeleri hayata geçirmek değil. Sizlerin bu şehri de güvenli, huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlamayı da hedefliyoruz. '' dedi.

 

Turizm alanında hayata geçirecekleri projeler ile Samsun'u turizmin gözde illeri arasında yerini alacağına vurgu yapan Demir, ''Şehrimizin her ilçesinin kendine has ayrı bir güzelliği, ayrı bir tarihi dokusu bulunuyor. Belirli aralıklarla yapacağımız gezilerle bu ilçelerimizdeki güzellikleri ilk önce sizlere göstereceğiz.  İlçelerimizde yapağımız projelerle  şehrimiz turizm alanında hak ettiği yere gelecektir''

 

Seçilecek belediye meclis üyelerinin şantiyelerde olacağını ifade eden Demir, ''Sizler, 31 Mart’ta bize yetki devri yaparak, bu şehri ortak akılla birlikte yönetmemize yardımcı olacaksınız. Sizlerden gelen önerileri her zaman dikkate alacağız. Sizler bizim gözümüz, kulağımız olacaksınız. Halkımızın mutluluğu ve refahı için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Meclis üyesi seçilen her arkadaşımız bir şantiyenin başında olacak.” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA DA BETON MİKSERİ  ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA DA BETON MİKSERİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ,  ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ, ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’