AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR, ‘’YÖNETİM TECRÜBEMİZLE HALKIN HİZMETİNDEYİZ’’

Ak Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, İlkadım Belediye Başkanı Sayın Erdoğan Tok ile birlikte Memur-Sen Konfederasyonu Samsun İl Temsilcisi Sayın Hamdi Yıldız ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR,   ‘’YÖNETİM TECRÜBEMİZLE HALKIN HİZMETİNDEYİZ’’
AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR,   ‘’YÖNETİM TECRÜBEMİZLE HALKIN HİZMETİNDEYİZ’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 596 kez okundu.

Samsun’da toplam 20 bin üyesi olan Memursen ailesinin gayret ve samimiyetini ispat etmiş güzide bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade eden Demir, “Ülkenin zor zamanlarında her zaman haklının yanında yer alan sivil bir insiyatif nasıl olur? Bunun en iyi örneklerinden biridir Memursen” diye konuşmasını sürdüren Demir, “Sendikal çalışmaların önüne açan Ak Parti Hükümetleridir. Emekçilerin bayramı olan 1 Mayıs iktidarımız döneminde resmi tatil ilan edildi.” dedi.

Sivil toplum örgütlerinin halkın nabzını tutma ve halkın sesi olma noktasında önemli işlevinin olduğunu belirten Mustafa Demir “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bizim için sorunların detaylı tespiti ve çözümü için çok önemli. Bu süreci halkımızın temsilcileri olan STKlarımızla birlikte planlayacağız.” diye konuştu. 

En ücra noktasından merkeze kadar Samsun’un sorunlarına vakıf olduklarını” dile getiren Demir “Çözüm noktasında tecrübemizle ve halkın katkısı ile hızlı ve kalıcı bir çalışma temposuna gireceklerini” ifade etti.

Seçim çalışmalarına çerçevesinde İkizceliler Derneği’ni ziyaret eden Mustafa Demir daha sonra esnaflarla bir araya geldi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA DA BETON MİKSERİ  ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA DA BETON MİKSERİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ,  ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ, ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’