AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI AV. HAKAN KARADUMAN, ‘’ HALKIMIZDAN DEĞİŞİM TALEBİ VAR ‘’

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, düzenlediği basın toplantısında yerel seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu, Samsun Büyükşehir Belediye başkanlığı ile 17 ilçe belediye başkanlığı için şu ana kadar yapılan aday adayı başvurularını açıkladı

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI AV. HAKAN KARADUMAN, ‘’ HALKIMIZDAN DEĞİŞİM TALEBİ VAR ‘’
AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI AV. HAKAN KARADUMAN, ‘’ HALKIMIZDAN DEĞİŞİM TALEBİ VAR ‘’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1038 kez okundu.

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, düzenlediği basın toplantısında yerel seçim süreci ve şu ana kadar Samsun Büyükşehir Belediye başkanlığı ile 17 ilçe belediye başkanlığı için aday adayı başvurularını açıkladı.  AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda gerçekleşen toplantıya Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Erkan Malkoç, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersan Aksu, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Güner Armutlu, Genel Sekreter İlhan Kara, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Serinkaya, Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nurhan Yapıcı Özel, İnsan Haklarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Saliha Eylül Özdemir,  İl Yönetim Kurulu Üyeleri Muharrem Kayan, Zeliha Kırımlı Çeliksoydan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan ile birlikte  katılan Başkan Karaduman, yerel seçim süreci ile ilgili önemli açıklamlar yaptı.

 

Milletin ayağına gittiklerini ifade eden Başkan Hakan Karaduman, "İl başkanı olduğum günden itibaren halkımızın ayağına gideceğimizi belirtmiştim. Uzun süredir vefa ziyaretleri yapıyoruz. Partimizin kuruluşundan itibaren görev yapan, partiye hizmet veren herkesi evinde, işyerinde veya bulundukları mekanlarda ziyaret ettik. 17 ilçede 500 ev ziyareti yaparak halkımızla bir araya geldik. Bu ziyaretlere il yürütme ve yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe başkanları, ilçe yürütme ve yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları, meclis üyeleri ve mahalle başkanlarımız da katıldı. Çok verimli toplantılar oldu. Ziyaretlerimizde biz fazla konuşmadık halkımz konuştu. Onları dinledik. Edindiğimiz izlenim değişim talebi olduğu yönünde" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!