AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ A. ADAYI MUHARREM GÖKSEL, ‘’EN BÜYÜK HAZİNE ANNEDİR’’

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ A. ADAYI MUHARREM GÖKSEL, ‘’EN BÜYÜK HAZİNE ANNEDİR’’
AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ A. ADAYI MUHARREM GÖKSEL, ‘’EN BÜYÜK HAZİNE ANNEDİR’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 766 kez okundu.

Muharrem Göksel mesajında; "Bir ülkenin mutlu olabilmesinin yolu, annnelerin yüzünü güldürmekten geçer" ifadelerini kullandı.

Muharrem Göksel, anneler günü münasebetiyle yayımladığı mesajda; "Anneler, hayatımıza anlam katan en büyük değerlerimizdir, hazinemizdir. Yaşadığımız her dakikanın en yüce anlamı olan annelerimiz, bizler için tek bir günde elbette anlam bulmaz. Onların varlıkları hayatımızın her gününün en büyük manasıdır. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Hayatımızın her anında yanı başımızda olan, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz, ilk öğretmenimiz, hayat boyu yaşamımızdaki en büyük hazinemizdir' dedi.

Göksel sözlerini şöyle sürdürdü; "Annelerin önemini belirtmek için yüce Peygamberimiz, 'Cennet annelerin ayağının altındadır’ demiştir. Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok annelerin payı vardır. İnanıyorum ki, Türkiye’nin kardeşlik yolunda ilerlemesi, en çok annelerimizi mutlu etmekte ve en çok onları heyecanlandırmaktadır. Dünyanın neresinde olursa olsun zulümlerden en çok etkilenenler, dramlardan en çok canı yananlar annelerdir" diye konuştu.

Annelerin daha mutlu, daha güleryüzlü olduğu bir Türkiye’yi inşa etmek için canla başla çalıştıklarını ifade eden Göksel; "Bir ülkenin gerçekten mutlu olabilmesinin yolu, annelerin yüreklerini kazanmaktan, annelerin yüzünü güldürmekten geçer. Annelerinin yürekleri huzurla dolu olan bir ülke, dünyanın en müreffeh ülkesidir. O yüzden annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, nefes aldığımız her gün annelerimizin merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak hepimizin görevi olmalıdır." şeklinde konuştu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!