AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ A.ADAYI SERDAL SEFA KOCABAŞ, ‘’BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR’’

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ A.ADAYI SERDAL SEFA KOCABAŞ, ‘’BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR’’ Bafra Belediye Başkanlığına seçilen Hamit Kılıç törenle görevi devir aldı.

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ A.ADAYI  SERDAL SEFA KOCABAŞ, ‘’BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR’’
AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ A.ADAYI  SERDAL SEFA KOCABAŞ, ‘’BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1560 kez okundu.

Bugün  Bafra Belediyesi bir önceki dönem Belediye Başkanı Zihni Şahin'in Samsun Büyük Şehir Belediye başkanlığına geçmesinden sonra  olağan üstü toplanan Bafra Belediye Meclisi tek aday olarak gösterdiği Hamit Kılıç'ı Meclis Toplantısında 27 oyla Bafra Belediye Başkanlığına  seçti.

Bafra Belediyesi önünde yapılan konuşmalardan sonra Bafra Belediyesi'nde devir teslim töreni oldu. Devir teslim törenin de Hamit Kılıç Bafra Belediyesi'nin mührünü, Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'in elinden aldı.

Bafra Belediye Başkanlığına seçilen Hamit Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ak Parti Samsun Milletvekili A.Adayı , DAMSAN Makine Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş bir açıklamada bulundu.

Kocabaş açıklamasında,’’Yusuf Ziya Yılmaz Başkanımızın Milletvekili Aday adaylığı için Samsun Büyükşehir Belediyesi başkanlığından ayrılmasının ardından Bafra Belediye Başkanımız Zihni Şahin Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçildi. Bugünde Bafra Belediye Başkanlığına Hamit Kılıç seçildi. İlk başta hayırlı olsun dileklerimi sunarken kendisi ile Bafra TSO’da meclisinde çalışma arkadaşı olma şerefine nail oldum. Kendisinin Bafra ve Bölgesi için başarılı çalışmalar ve projeler yapacağına kanaatim sonsuzdur. Allah hayırlı etsin. Birlikten kuvvet doğar. Her şey güzel Samsunumuz, Baframız, Bölgemiz ve Türkiye’miz içindir.’’dedi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!