AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ AV.ORHAN KIRCALI, ‘’BAFRA’DA NARKOTİK BİRİMİ KURULACAK”

AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı İç işleri Bakanı Süleyman Soylu ile sürekli istişare halinde olduklarını ifade ederek. “ İçişleri Bakanımız üretildiği yerlerden son kullanıcıya gelene kadar her aşamada uyuşturucu ile mücadele etmektedir. Samsunumuzda Valiliğimiz, emniyet müdürlüğümüz, kaymakamlarımız, emniyet personelimiz, eğitim kurumlarımız, sivil toplum örgütlerimizi, basınımız ve çeşitli derneklerimiz bu mücadelede çok önemli faaliyetler yürütmüşler ve yürütmeye devam etmektedirler.

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ AV.ORHAN KIRCALI, ‘’BAFRA’DA NARKOTİK BİRİMİ KURULACAK”
AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ AV.ORHAN KIRCALI, ‘’BAFRA’DA NARKOTİK BİRİMİ KURULACAK” Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1628 kez okundu.

Uyuşturucu insanımızın hem aklını almakta hem de vücut sağlığını bozmaktadır. Toplumsal huzurumuza zarar vermektedir. Gençlerimiz ve ailelerimiz zarar görmektedir. Bu zehir ile her türlü mücadeleyi yapmaktayız. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile istişarelerimiz sonucunda Bafra ilçemizde Narkotik biriminin kurulması için çalışmalar başlatıldı. Bakanımız gerekli talimatları verdi. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu beye çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Vekil Kırcalı  yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İçişleri Bakanlığımız yaptığı çalışmalar ile Hâlihazırda 50 ilde narkotim kuruluşunu tamamlandı ve bu yıl içerisinde 33 il ve gerekli görülen bazı ilçelerde narkotim kuruluşu gerçekleştirilecektir. Uyuşturucu satışının ve kullanımının sıklıkla gerçekleştiği metruk binalara ilişkin düzenleme yapmıştır. 6 bin 830 metruk binanın yıkımını gerçekleştirildi. Bir diğer adım ise okullarımızın izlenmesi noktasında atılmıştır. 762 okula güvenlik kamerası sistemi kurulmuş ve kent güvenlik yönetim sistemine entegre edilmiştir. Uyuşturucunun, uyuşturucu olmanın ötesine geçerek öldürücü olduğunu hep birlikte görmekteyiz.  İnsanlarımızın hayatını yok etmektedir.  Uyuşturucuyla mücadelenin topyekûn sürdürülmesi gerekmektedir. Bu mücadele gençlerimiz içindir. Bu mücadele anne ve babalarımız, toplumumuz ve milletimiz içindir. İç işleri bakanlığımız yaptığı mücadele sonucunda 2017 yılında gerçekleştirilen 108 bin 676 operasyonda 156 bin 837 şüpheli gözaltına alınıp 86 ton 433 kilogram uyuşturucu ve 29 milyon adet uyuşturucu hap ele geçirilerek rekor kırılmıştır. Bu konuya özellikle önem veriyorum. Gençler bizim evlatlarımızdır. Anne ve babalarımızın acıları bizimde acımızdır. Bu mücadele Samsun ve ilçelerimizde de etkin bir şekilde sürdürülmüştür. Tüm valimize, adliyemize, emniyet görevlilerimize, basınımıza ve yetkililerimize teşekkür ediyorum. Bafra ilçemizde de bu mücadele etkin bir şekilde sürdürülmüştür. Daha etkin bir şekilde sürdürülmesi için Narkotik Birimi kurulacaktır. İçişleri Bakanımız bunun talimatını vermiştir. Bakanımıza teşekkür ediyorum. “ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!