AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ, ‘’31 MART'TA SAMSUN'DA BÜYÜK BİR ZAFER KAZANACAĞIZ’’

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Cumhur İttifakı'nın temellerini birlikte oluşturduğumuz, Milliyetçi Hareket Partisi ile el ele, omuz omuza, hemşehrilerimizin de desteği ile İnşallah 31 Mart'ta Samsun'da büyük bir zafer kazanacağız." dedi.

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ,  ‘’31 MART'TA SAMSUN'DA BÜYÜK BİR ZAFER KAZANACAĞIZ’’
AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ,  ‘’31 MART'TA SAMSUN'DA BÜYÜK BİR ZAFER KAZANACAĞIZ’’ Kızılırmak Gazetesi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarına İlkadım ilçesinde devam etti. Pazarcılar ve Seyyar Esnaf yapanlar ile sabah kahvaltısında buluşan Milletvekili Köktaş, Saathane Meydanı'nda vatandaşlarla buluştu, hemşehrileri ile sohbet etti.

Milletvekili Köktaş, ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Başkanlıklarını'da ziyaret ederek İl Başkanı Abdullah

Milletvekili Köktaş, programlarında yaptığı konuşmada ise şunları söyledi; "Aziz milletimizin destekleriyle AK Parti girdiği her seçimden başarıyla çıktı. Bu başarı bizlere güç kuvvet verdi. Bu güçle birlikte ülkemizin her yerine olduğu gibi Samsunumuza da ilçelerinde hizmet etme fırsatı verdi. Çok şükür bugüne kadar milletimiz bize hangi talimatı, hangi yolu gösterdiyse o istikamette yolumuza devam ediyoruz.

Bu süreç içinde ülkemiz üzerinde oyunlar oynamaya, olaylar, darbe kalkışmaları yapmaya çalıştılar. Çünkü ayağa kalmış, hedeflerine doğru koşar adım giden, güçlü bir Türkiye istemiyorlardı. Baskılar, terör olayları, ekonomik darbelere karşı aziz milletimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'ın yanında dimdik durarak, ülkemizin diz çökmesine, bileğinin bükülmesine izin vermedi. Çünkü bu ülkemizin istiklal ve istikbal meselesidir. Cumhur ittifakı da bunun mücadelesini vermektedir." diyerek sözlerine son verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı