AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ, ‘’CUMHUR İTTİFAKI BU ÜLKENİN BEKA MESELESİDİR’’

Partisinin Seçim Koordinasyon Merkezleri'nin açılışlarına katılan, Çarşamba, Salıpazarı ve İlkadım İlçeleri'nde seçim çalışmaları yapan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Cumhur ittifakı gerçekten bu ülkenin beka meselesidir.

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ,  ‘’CUMHUR İTTİFAKI BU ÜLKENİN BEKA MESELESİDİR’’
AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ,  ‘’CUMHUR İTTİFAKI BU ÜLKENİN BEKA MESELESİDİR’’ Kızılırmak Gazetesi

Bu ittifak bir tane daha fazla oy almak, daha fazla belediye meclis üyesi yada belediye başkanlığı kazanmak için kurulmuş bir ittifak değildir." dedi.

 

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri çalışmalarını merkez ve ilçelerde sürdürüyor. Partisinin Seçim Koordinasyon Merkezleri'nin açılışlarına katılan, Çarşamba, Salıpazarı ve İlkadım İlçeleri'nde seçim çalışmaları yapan Milletvekili Köktaş, tekstil firması çalışanları ile biraraya geldi, hemşehrileri ile sohbet etti, teşkilat üyelerine 31 Mart seçiminin öneminden söz etti.

Samsun merkez ve ilçelerde seçim çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Milletvekili Köktaş, "Bizler gece gündüz arazideyiz. Çünkü bu seçilen belediye başkanı kardeşlerimize seçildikten sonra bizden daha çok işleri var. Yapılacak olan yatırımlarda uygulanacak projeler de dimdik arkalarında duracağız.

Cumhur ittifakı nereden çıktı diyebilirsiniz, biliyorsunuz Ülkemiz de bir çok darbeler, ihtilaller, terör olayları yaşandı. En son FETÖ darbe girişimiyle 15 Temmuz da hain bir darbe girişimini ülkemiz karanlık bir gece yaşadı. Bunun arka planını çok iyi görüp okuyan bu Ülkenin, milletin bekasına kast edenlere karşı Milliyetçi Hareket Partisi'nin Genel başkanı sayın Devlet Bahçeli ve AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kararını verdiği bir ittifak kuruldu, bu da Cumhur ittifakıdır.

Bu anlamda Cumhur ittifakı gerçekten bu ülkenin beka meselesidir. Cumhur ittifakı bu milletin gelecek meselesi ümmetin var olma meselesidir.

Bu ittifak bir tane daha fazla oy almak için, bir tane daha fazla belediye meclis üyesi ya da belediye başkanlığı kazanmak için kurulmuş bir ittifak değildir. Bunu herkesin böyle bilmesi ve ittifakın ruhuna göre hareket etmesi olmazsa olmazımızdır. 

Kim bu davaya, bu ittifaka zarar verecekse bedelini ödemiştir, ödemeye de devam eder. Niye bu kadar önemsiyorsunuz bunu sorulduğunda, önemsiyoruz çünkü, PKK'ya vurunca ses CHP'den geliyor, niye vuruyorsun diye tepki oradan geliyor. CHP'ye vurunca HDP diyorki ben gücümü Kandil'den dağdan alıyorum diyor. İkisine birden vurduğun zaman ses Pensilvanya'dan duyuluyor. Pensilvanya'nın itirazı ortaya çıkıyor. Biz bunlara vurdukça kim mutlu oluyor, bu Ülkenin gerçek sahipleri, bedel ödemiş arkadaşlar buna mutlu oluyor. ‘’dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı