AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ, ‘’GİTTİĞİMİZ HER YERE BARIŞ VE HUZUR GETİRDİK'’

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Biz güçlü ve köklü bir devletiz. Türkiye birliği beraberliğini koruyarak bu mücadeleyi başarıya ulaştıracaktır. Ordumuzun sonuna kadar yayındayız" dedi.

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ,  ‘’GİTTİĞİMİZ HER YERE BARIŞ VE HUZUR GETİRDİK'’
AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ,  ‘’GİTTİĞİMİZ HER YERE BARIŞ VE HUZUR GETİRDİK'’ Kızılırmak Gazetesi

AK Parti TBMM Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleşti.

Yeni yasama yılının ilk AK Parti grup toplantısı TBMM'de yapıldı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan toplantıda özellikle 'Barış Pınarı Harekatı'na yönelik önemli mesajlar verdi. Grup toplantısına katılan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği mesajların önemine dikkat çekti.

Grup toplantısındaki özellikle Barış Pınarı Harekatı'nın önemi, bazı ülkelerin terör örgütlerinden yana aldığı tutum ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sivil hassasiyeti, operasyonun haklılığıyla ilgili vurgulara dikkat çeken Yılmaz, "Bizim tarihimizde hiç bir zaman zulüm yoktur. Gittiğimiz her yere barış ve huzur getirdik. Ama bizi eleştiren ülkelerin yaptığı katliamları tüm dünya biliyor. Barış Pınarı Harekatı tüm terör örgütlerinin sınır bölgemizden uzaklaştırılması, güvenli bölge oluşturularak Suriyeli vatandaşların evlerine dönmesinin sağlanması, mazlumların korunması, ülkemizin güvenliği içindir. Karalama propagandalarına fırsat vermeyeceğiz. Sivilleri koruyan ve gözeten Türk Ordusu'nun hassasiyeti örnek teşkil etmektedir." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti
Karadeniz’in tek kısıtlamalı ili Samsun’da çok önemli korona uyarısı
Karadeniz’in tek kısıtlamalı ili Samsun’da çok önemli korona uyarısı