AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ, "HALKIMIZIN ONAYLAMADIĞI HİÇ BİR ÇALIŞMANIN İÇİNDE OLMAYIZ"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti'nin birinci önceliğinin halk olduğunu belirterek, "Her süreçte halkın onaylamadığı, istemediği bir çalışmanın içinde olmayız." dedi.

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ,
AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ, Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 325 kez okundu.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Rize ve Trabzon'da halk buluşmaları ve çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Yerel seçim sürecinde sorumlu olduğu 11 ilde çalışmalarını sürdüren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Rize'de vatandaşlarla bir araya geldi. Halkla sohbet edip görüş ve önerilerini dinleyen Yılmaz, daha sonra Trabzon'da sivil toplum kuruluşları temsilcilerini ziyaret etti.

Programlarında açıklamalarda bulunan Yılmaz, AK Parti'nin siyasetinin merkezinden halk olduğunu, halkın içinden doğan bir parti olarak bu misyonunu her zaman koruduğunu söyledi.

"AK PARTİ HERKESİN PARTİSİDİR"

Halkı öteleyen, görüş ve taleplerine yer vermeyen, kimi zaman yok sayan siyaset anlayışının AK Parti ile birlikte bittiğini ifade eden Yılmaz, "AK Parti'nin birinci önceliği halktır. Her süreçte halkın onaylamadığı, istemediği bir çalışmanın içinde kesinlikle olmayız. AK Parti herkesin partisidir, biz tüm renklerimizle, görüşlerimizle, düşüncelerimizle güzeliz, bir bütünüz. Halkın içinden doğduk, halkın içinde olmaya da devam edeceğiz. Katılımcı bir siyaset anlayışını benimsemekten hiç bir zaman vazgeçmedik, geçmeyeceğiz. Halkımız bize kendilerini temsil etmemiz için geçici süre vekalet veriyor. Şimdi yerel seçim sürecine girdik. Halkımız ne derse o olacak, gönüllerinde en ufak bir kırıklık olmasını dahi istemiyoruz. Partimizin kuruluşundan bu yana sürdürdüğümüz bu anlayış yine devam edecek. " dedi.

Yılmaz, her kesimin görüş ve önerilerine açık olduklarını da sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİTİM-İŞ ÖĞRENCİ ANDI DAVASINI ZAFERLE SONUÇLANDIRDI
EĞİTİM-İŞ ÖĞRENCİ ANDI DAVASINI ZAFERLE SONUÇLANDIRDI
SAMSUN’DA ÇOCUKLARDAN “ANKA” KONULU RESİM SERGİSİ  AÇILDI
SAMSUN’DA ÇOCUKLARDAN “ANKA” KONULU RESİM SERGİSİ AÇILDI