AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ, "HİÇ BİR İHMALE AKSAKLIĞA FIRSAT VERMEMELİYİZ"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Çıktığımız bu büyük hizmet yolunda bıkmadan usanmadan, fedakarca çalışmak zorundayız.

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ,
AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ,  Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 294 kez okundu.

Hepimiz aynı davanın, kopmaz, ayrılmaz parçalarıyız. " dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım ve Kavak İlçe Danışma Meclisi toplantılarına katıldı.

Ağustos ayı danışma meclisi İlkadım ve Kavak toplantıları gerçekleştirildi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  AK Parti Milletvekili Orhan Kırcalı, İl Başkanı Ersan Aksu, belediye, AK Parti İlçe, kadınları, gençlik kolları başkanları, mahalle temsilcileri ve teşkilat üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantılarda istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Danışma meclisi toplantılarında açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti'de istişare kavramının vazgeçilmez olduğunu, gerçekleşen danışma meclisi toplantılarında her konunun masaya yatırıldığını, değerlendirmelerde bulunulduğunu söyledi.

Özellikle vatandaşlarla daha çok iç içe olunması, mahallelerde, ilçelerde yaşanan sorunların çok iyi tespit edilmesi ve iletişim ağının iyi kurulması gerektiğinin altını çizen Yılmaz, "Teşkilatlarımız bu davanın vazgeçilmez unsuru. Bu kutlu yolda bu zamana kadar hep birlikte ilerledik, hep birlikte mücadele ettik. AK Parti bir hizmet partisi ise gönlümüzü, yüreğimizi ortaya koyarak bu yola çıkmış isek bıkmadan usanmadan yolumuza devam etmeliyiz. Ülkemizde çok büyük mücadeleler veriliyor. 18 yıldır bitmeyen bu mücadele sayesinde Türkiye gücüne güç katarak bu günlere kadar geldi. Hiç birimizin günümüz şartları ve gelişmelerini göz önüne alarak durmadan çalışmamız gerekmektedir. Hiç bir ihmale, aksaklığa fırsat vermeden hem yerel hem de merkezi hükümet çalışmalarına, hedeflerine katkı sağlamamız gerekli." diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI
"Sizede zamanı unutturacak kadar keyif veren şeyleri bulmak istiyorsanız bize katılmalısınız "