AK PARTİ SAMSUN MV. ADAYI ELİF COŞKUN BİLGİN, ‘’TECRÜBELERİMİ ŞEHRİM İÇİN KULLANACAĞIM’’

KADEM üyeleriyle buluşan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, "Gençlerimiz, kadınlarımız, engellilerimiz için istihdam, bilişim gibi alanlarda şehrimizi daha da ileriye taşıyacak projelerim var. Tecrübelerimi Samsun ve ülkemiz için harcamak arzusundayım." dedi.

AK PARTİ SAMSUN MV. ADAYI ELİF COŞKUN BİLGİN,  ‘’TECRÜBELERİMİ ŞEHRİM İÇİN KULLANACAĞIM’’
AK PARTİ SAMSUN MV. ADAYI ELİF COŞKUN BİLGİN,  ‘’TECRÜBELERİMİ ŞEHRİM İÇİN KULLANACAĞIM’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1182 kez okundu.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Samsun Şubesinin üyeleri ve gençlerle biraraya geldi. Zübeyde Hanım Konağı'nda, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in eşi Nimet Genç’in yanısıra KADEM Şube Başkanı Meral Kıvırcı ile AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu’nun da katıldığı sohbet programında kadın ve gençlerle iftar sonrası çay içen Bilgin, bir iş kadını olarak tecrübelerini Samsun'un yararına kullanmak istediğini söyledi.

 

MEMLEKETİMİZE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ VAR

Siyasette yeni olmadığını belirten Bilgin, "Bugüne kadar elde ettiğim gerek siyasi, gerek iş kadını olarak deneyimlerim ve gerekse sivil toplum kuruluşlarındaki çalışmalarımla elde ettiğim bilgi, deneyim ve tecrübelerimi şehrimizin yararına kullanmak için bu yola çıktım. Allah bize milletvekilliğini nasip eder ise, AK Parti'nin var olan hizmet bayrağının şehrimizde daha ileriye gitmesine katkı vermek istiyorum. Vatandaş olarak hepimizin memleketimize karşı sorumlulukları var. Ben de şehrime ve ülkeme olan borcumu ödemek için, gayretimi ve tecrübelerimi Samsun ve ülkemiz için harcamak arzusundayım." dedi.

 

Samsun'un bir çocuğu olarak şehrin sorunlarını, kaynaklarını, avantajlarını, dezavantajlarını iyi bildiğini ifade eden Bilgin, "Bu noktada gençlerimiz, kadınlarımız, engellilerimiz, köylerimiz, ilçelerimiz için, istihdam, bilişim gibi alanlarda şehrimizi daha da ileriye taşıyacak projelerim var. Bir kadın olarak Nene Hatun’un, Nezahat Onbaşı’nın, Şerife Bacı'nın bize bıraktığı bu emaneti geleceğe taşımak boynumuzun borcudur. Bu konuda bir kadın olarak, seçildiğim takdirde kadınlarımızın meclisteki sesi olacağım ve kadınlarımız için birlikte özel çalışmalar gerçekleştireceğiz." diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!