AK PARTİ SBB BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR, "ŞEHRİ DE GÖNÜLLERİ DE NAKIŞ GİBİ İŞLEYECEĞİZ"

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Samsun halkına ve kente büyük bir sevgi duyduklarını belirterek, "Şehri de gönülleri de nakış gibi işleyeceğiz" dedi. Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, büyük bir sevda olan Samsun için gönül ve hizmet içeren çalışmalara odaklandıklarını söyledi.

AK PARTİ SBB BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR,
AK PARTİ SBB BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR,  Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1491 kez okundu.

Yelken Kulüp'te işadamları ve kulüp üyeleriyle kahvaltı programında buluşan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  kent için projelerini, hedeflerini ve vizyon çalışmalarını anlattı. İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok'un da katıldığı programda Demir, Samsun'un geleceği için destek istedi.

Samsun sevdasıyla yola çıkan kadrolar olarak şehrin her kesimini dinleyerek, ayrım yapmadan çalışacaklarını ifade eden Demir, kente zarar verecek hiç bir çalışmanın içerisine girilmeyeceğini, fayda üzerine kurulu bir sistem oluşturacaklarını söyledi.

"HALKIMIZ BİZE BÜYÜK GÜVEN DUYUYOR"

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  Samsun halkına ve kente içlerinde büyük bir sevgi yaşattıklarını belirterek, "Şehri de gönülleri de nakış gibi işleyeceğiz. Bu bizim çalışma prensibimiz olacak. Şehrimiz büyük bir hazine, her yönüyle işlenmeyi bekliyor. 31 Mart'a doğru ilerliyoruz, biz anlatıyoruz halkımız bizim samimiyetimize, çalışma azmimize, başaracağımıza inanıyor. Görevi devir aldığım andan itibaren hiç kimseyi ayırmayacağım, herkese eşit şekilde davranacağım ve hizmet edeceğim. Bu makamlar hizmet makamları, vebalini üzerimizde görevimizin sonuna kadar bu sorumluluğu taşıyacağız. " dedi.

 

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanlığı'nı da ziyaret etti. Görevlerini başarı ve büyük bir özveri ile yapan itfaiye erleriyle buluşan Demir, daire başkanı Rıza Zengin'den bilgi aldı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA DA BETON MİKSERİ  ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA DA BETON MİKSERİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ,  ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ, ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’