AKÇANSALILAR‘AİLE GÜNÜ’NDE BULUŞTU

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansaçalışanları ve aileleri, Samsun, Çanakkale ve İstanbul’da düzenlenen geleneksel Aile Günü’nde bir araya geldi.

AKÇANSALILAR‘AİLE GÜNÜ’NDE BULUŞTU
AKÇANSALILAR‘AİLE GÜNÜ’NDE BULUŞTU Kızılırmak Gazetesi

 

Akçansa’nın gelenekselleşen ve tüm çalışanların yaz dönemi sonunda iş dışındabir araya gelerekvakit geçirmesini sağlamak amacıyla düzenlenen Akçansa Aile Günü Samsun, Çanakkale ve İstanbul’da gerçekleşti. Gün boyu süren ikramlarla festival havasında geçen Akçansa Aile Günü’ne toplamda 2500 kişi katılım gösterdi.

 

İstanbul Aile Günün’de bu yıl ilk kezAkçansa Büyükçekmece Fabrikası içinde yer alan 500 m2 su havzasına sahip ekolojik gölet etrafında Akçansa çalışanları ve aileleri bir araya geldi.

 

Gün boyunca çocuklar,şişme oyuncaklarda oynayıp izledikleri şovlarla eğlenirken, aileler hem birlikte sohbet etti hem de kendileri için hazırlanan özel alanlardadüzenlenen turnuvalara katılarak keyifli vakit geçirdi.

 

 

Akçansa Hakkında

Temelleri 1967 ve 1974 yıllarında Akçimento ve Çanakkale Çimento ile atılan ve 1996 yılında bu iki şirketin birleşmesi sonucunda Türkiye’nin en büyük çimento üreticisi konumuna gelen Akçansa, bir Sabancı Holding ve HeidelbergCement ortak kuruluşudur.

 

Çimento ve hazır beton üretiminde Marmara, Ege ve Karadeniz bölgelerinde faaliyet gösteren Akçansa, iştiraki olan Betonsa şirketiyle 1998 yılında birleşmesi sonucunda, Marmara ve Ege bölgelerine yayılmış 40’a yakın hazır beton tesisinde ‘Betonsa’ markasıyla hizmet vermektedir. Akçansa, dünya kalite standartlarına uygun ürünleri, kimliği, üstün hizmet anlayışı ve yüksek teknoloji donanımlı tesisleriyle ülkemizin çimento ihtiyacının yüzde 10’unu, toplam çimento ve klinker ihracatının ise yüzde 12,5’ini karşılamaktadır. Modern limancılık anlayışıyla hareket eden Akçansa Port markasıyla genel kargo, dökme yük, proje yükü, uluslararası ve dahili Ro-Ro, depolama, ardiye, konteyner operasyonları, CFS, dökme sıvı yük hizmetlerinin yanı sıra ‘butik hizmet’ anlayışına sahip limanlarından üçüncü şahıslara da hizmet vermektedir.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı