ALAÇAM’DA “EKMEK SATIŞLARI HAKKINDA” BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

SAMSUN' UN Alaçam ilçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığının girişimleri ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, ekmek üretimi yapan fırın işletmeleri ile toplantı yaptı.

ALAÇAM’DA “EKMEK SATIŞLARI HAKKINDA” BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
ALAÇAM’DA “EKMEK SATIŞLARI HAKKINDA” BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 139 kez okundu.

Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı salonunda yapılan toplantıya, Alaçam Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Güreş ve ekibi, Alaçam Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz ile birlikte ana maddesi “Ekmek Satışları Hakkında” bilgilendirmeyi Alaçam Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından ilçede bulunan fırınlarda üretilen ekmeklerin sadece fırınlarda satılması konusunda görüş alış verişinde bulundular. Bakkallarda ve diğer yerlerde satılan ekmeklere ellenmemesi ve elden ele geçmemesi ekmeği satan kişinin hijyen kurallarına uymaları konularında görüş alış verişi yapıldı.

Aynı zamanda virüsten korunmaya yönelik tedbirlerin artırılması ve 14 maddelik kurala uyulması hususunda bilgiler aktarıldı. Fırınlarda halk sağlığını tehlikeye sokacak olumsuzluklardan ve korona virüs salgınına karşı bone, eldiven ve maske kullanmaları yönünde fırın işletme sahiplerine bilgiler verildi.

 

 

alaçam ekmek satışları hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı haberi haberleri kızılırmak gazetesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA’DA FIRINLAR PAZAR GÜN KAPALI
BAFRA’DA FIRINLAR PAZAR GÜN KAPALI
BİZ BİZE YETERİZ…EVİNDE KAL, KOMŞUNU UNUTMA KAMPANYASI SÜRÜYOR.
BİZ BİZE YETERİZ…EVİNDE KAL, KOMŞUNU UNUTMA KAMPANYASI SÜRÜYOR.