Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

19 Mayıs Şehit Vural Akdeniz Anaokulu öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu ziyaret etti.

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1027 kez okundu.

Şehit Vural Akdeniz Anaokulu Müdürü Nurhilal Selman ile birlikte öğretmen ve öğrenciler Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret ederek çiçek hediye etti.

Minik öğrenciler, eczacı olan Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun Eczacılar gününü kutladı.

Okul müdürü Nurhilal Selman, Başkan Topaloğlu’na, Belediye tarafından Okullarına yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, çocukları tebrik ederek ziyaret anısına çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

 

Başkan Topaloğlu ayrıca,’’  Bizler, hamuru millet aşkıyla yoğurulmuş, kumaşı hizmet sevdasıyla biçilmiş, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilen seçilmişleriz. 29 Mart 2009’dan beri, sizlerin teveccühleriyle; ‘Gelişim’ sözü vererek hizmet maratonuna başladık. Büyük coşku ve heyecanla çıktığımız yolda, ilçemizin ihtiyacı olan hiçbir alanı boş geçmeden çalıştık, ürettik. Bugün şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz: Biz, 19 Mayıs’ta tarih yazdık. Her sayfası bir ‘Gelişim Destanı ‘ olan bu tarihi, sizlerle beraber yazdık.

İlçemiz, Kuş Cennetiyle, Nebyan Dağıyla, Sahiliyle, Spor yatırımlarıyla, Gençlik Kamplarıyla, Park ve bahçeleriyle, Kadınlar Kültür Merkeziyle, Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeriyle, Üniversitesiyle, Yurtlarıyla, Havaalanıyla, Yeni Okullarıyla, Çevre Düzenlemeleriyle, birçok gerçekleşen ve gerçekleştirilecek olan projelerle, daha da önemlisi; toplumsal birlik, beraberlik, kardeşlik yapısına önem veren ‘insan odaklı’, ‘insana yatırım yapan’ yönetim anlayışıyla büyüdü.

Hedeflerimizi gerçekleştirirken en büyük güvencemiz, kuşkusuz ki, siz saygıdeğer hemşehrilerimizin bizlere olan inancı, güveni ve desteğiydi. Sizlerle yakaladığımız sinerji sayesinde sevginin, kardeşliğin, birliğin, paylaşımın, değişimin ve gelişimin en güzel örneklerini ilçemizde sergiledik.

Geçmişe gururla bakarken, gelecek için daha da umutlanıyoruz. Bizlere duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz destek için teşekkürlerimi sunarak, ‘Gelişime devam’ diyorum.’’dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!