Advert
Advert

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE SANAT ÖĞRETİLİYOR

Samsun Meslek Yüksekokulu (Samsun MYO) El Sanatları Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileri, Atakum Nene Hatun Anaokulu’nun 6 yaş grubu öğrencileri ile seramik ve duvar resmi etkinliği olmak üzere iki ayrı etkinlik düzenledi.

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE  SANAT ÖĞRETİLİYOR
ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE  SANAT ÖĞRETİLİYOR Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1486 kez okundu.

El Sanatları Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Ezgin Yetiş, Öğr. Gör. Temel Şükrü Töre ile öğrencilerden Gülnur Gülhan, Ezgi Güneyli, Aynur Arslan, Şeyma Alakoç, Ebru Şendur, Duygu Aydan, Mert Diktaş ve Zehra Altunhan katkılarıyla gerçekleşen seramik etkinliğinde,  Öğr. Gör. Temel Şükrü Töre, seramik çamuru hakkında bilgi verdi.

Etkinlik boyunca eğlenceli vakit geçiren anaokulu öğrencileri, yaratıcı çalışmalar ortaya çıkardı.

Duvar resmi etkinliğine ise; Samsun Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Taner Yıldız, El Sanatları Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Ezgin Yetiş, Öğr. Gör. Gülşen Bayrakdar, Öğr. Gör. Temel Şükrü Töre, Samsun MYO Sekreteri Bünyamin Ün, Nene Hatun Anaokulu Müdüresi Özlem Tezel ile öğretmeni Gülden Aydın, El Sanatları Bölümü 1.sınıf gündüz öğrencileri ve öğretim elemanları katıldı.

Nene Hatun Anaokulu öğrencilerinin, Samsun Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölümü atölyelerine ziyareti ile gerçekleşen duvar resmi etkinliğinde 6 yaş grubu öğrenciler, atölye ve okul koridorlarına duvar resimleri yaparak çocukların özgür hayal gücü ve yaratıcı yeteneklerini sergilediler.

Nene Hatun Anaokulu Müdüresi Özlem Tezel ve 6 yaş grubu Sevgi Sınıfının öğretmeni Gülden AYDIN etkinliğin kendilerini ve çocukları çok mutlu ettiğini dile getirerek çocuklar için eğitici olduğunu ve ileriki zamanlarda tekrarlamak istediklerini belirttiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!