(ASİYAD) GENEL BAŞKANI OSMAN YILMAZ, ‘’BİZ HEPİMİZ BİR OLACAĞIZ,HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLACAĞIZ’’

Ankara Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği (ASİYAD) Genel Başkanı Osman Yılmaz dağa kaçırılan çocukları için HDP Diyarbakır İl Binası önünde oturma eylemi yapan annelere anlamlı ziyarette bulundu.

 (ASİYAD) GENEL BAŞKANI OSMAN YILMAZ,  ‘’BİZ HEPİMİZ BİR OLACAĞIZ,HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLACAĞIZ’’
 (ASİYAD) GENEL BAŞKANI OSMAN YILMAZ,  ‘’BİZ HEPİMİZ BİR OLACAĞIZ,HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLACAĞIZ’’ Kızılırmak Gazetesi

Ankara Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği (ASİYAD) Genel Başkanı ve YılportSamsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Osman Yılmaz Diyarbakır Amedspor- YılportSamsunspor maçı için gittiği Diyarbakır’da ilk olarak dağa kaçırılan çocukları için HDP Diyarbakır İl Binası önünde oturma eylemi yapan annelere anlamlı ziyarette bulunarak onlarla sohbet ederek onlara moral verdi.

 

 (ASİYAD) Genel Başkanı ve YılportSamsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Osman Yılmaz yaptığı açıklamada,’’ Buradaki annelerimize tüm Samsunluların hem selamlarını getirdim ayrıca desteklerini bildirdim.

Biliyoruz ki buradaki annelerimiz sadece kendi çocukları için burada değiller bütün ülkemizin çocukları için buradalar.

Bu yaptıkları konu çok önemli bir konudur. Bu annelerin attıkları bu adımlar evlatlarını da terör örgütünden kurtarabilecek en önemli adımdır. Bütün Samsun ve Bölgesi olduğu gibi tüm Türkiye’de onlara desteklerini veriyor.

Biz hepimiz bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız en sonunda hep birlikte Türkiye olacağız.’’dedi.

Dağa kaçırılan çocukları için HDP Diyarbakır İl Binası önünde oturma eylemi yapan anneler ise  (ASİYAD) Genel Başkanı ve YılportSamsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Osman Yılmaz’a anlamlı ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çocukları ile olan anılarını anlattılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı