BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ “BİZ BİR BÜTÜNÜZ, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Göreve geldiği ilk an itibariyle ortak akla, şehrin bütününü kucaklayan hizmet anlayışı ile dikkat ve takdir toplayan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, merkez ya da dış mahalle gözetmeksizin eşit ölçüde adımlar atarak, ayrım yapmaksızın çalışmalarına devam ediyor.

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ   “BİZ BİR BÜTÜNÜZ, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ   “BİZ BİR BÜTÜNÜZ, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ” Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 230 kez okundu.

ORTAK AKIL VAZGEÇİLMEZİ

Başkan Kılıç her fırsatta ifade ettiği sorunların giderilmesi noktasında el birliği, gönül birliği ve ayırım yapmaksızın ortaya konan eşit hizmet anlayışını tüm birimlerde hâkim kılmış durumda.

Şehir merkezinde sık sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek fikir alış verişinde olmayı alışkanlık haline getiren Balkan Kılıç, dış mahallelerde de sorunları, talep ve şikâyetleri yerinde incelemek için de dış mahallelere ziyaretler gerçekleştiriyor.

SÜREKLİ İSTİŞARE İÇERİSİNDE

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, daha önce köy olan ve yasayla mahalle statüsüne geçerek belediye sorumluluk alanına giren;Terzili, Kuşluğan, Kamberli, İlyaslı, Ortadurak, Türkköyü Mahallelerimizde ve Elmacık mevkiindegerçekleştirilecek yol çalışmaları öncesinde incelemeler yaparak, vatandaşlarla istişarelerde bulundu.

BAŞKAN KILIÇ: “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Sorunların tespiti ve çözümü noktasında tek kriterlerininaciliyet olduğunun altını çizen Başkan Kılıç "Sorunların yerinde tespiti çözüme odaklanmamız konusunda bizleri doğru yönlendirecektir. Bu doğrultuda mahallelerimizi Başkan yardımcılarım, birim müdürlerim ile birlikte ziyaret ederek, muhtarlarımızdan, mahalle sakinlerimizden sorunları dinliyor, yerinde değerlendiriyoruz. Büyükşehir Belediyemiz sürekli bilgi alış verişi içerisindeyiz. Büyükşehir Belediyemiz, Bafra Belediyemiz, Muhtarlarımız, mahalle sakinlerimiz ile güç birliği ederek tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz bir bütünüz birlikte başaracağız ." dedi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Sizede zamanı unutturacak kadar keyif veren şeyleri bulmak istiyorsanız bize katılmalısınız "
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI