Advert
Advert

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN ÖZEL ZİYARETÇİLERİNİ KABUL ETTİ

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu’nun (TOSSFED) organizasyonu ile 02-04 Şubat 2018 tarihlerinde Antalya’da yapılan 8-12 yaş grubu Türkiye Şampiyonasında Burak Burç Türkiye Şampiyonu, ikizi Enes Burç ise Türkiye ikincisi oldu.

 BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN  ÖZEL ZİYARETÇİLERİNİ  KABUL ETTİ
 BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN  ÖZEL ZİYARETÇİLERİNİ  KABUL ETTİ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1225 kez okundu.

Bafra Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü sporcusu olan masa tenisi sporcusu Burak Burç, Doğankaya Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü aynı zamanda Kulüp Başkanı Dursun Dündar ve Antrenör Şahabettin Demir Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti.

 

Kulüp Başkanı Dündar, “Kulübümüz yüzme, masa tenisi, atletizm gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Antrenörümüzü ve sporcularımızı tebrik ediyorum. Özel öğrencilerimizin her zaman yanlarında olan, bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin’e teşekkür ediyorum” dedi.

 

Belediye Başkanı Zihni Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek “Özel öğrencilerimizin başarıları nedeni ile çok mutluyuz. Bizlere bu gururu yaşattıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Sporcularımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Her zaman yanlarındayız, olmaya devam edeceğiz. Adları üzerinde, onlar bizim özel çocuklarımız, özel öğrencilerimiz. Spor alanında gösterdikleri başarıların artarak devam etmesini diliyorum. Kulüp başkanı Dursun Dündar’ın şahsında onlar için özel emek sarf eden eğitimcilerimize ve velilerimize de özellikle teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİTİM-İŞ ÖĞRENCİ ANDI DAVASINI ZAFERLE SONUÇLANDIRDI
EĞİTİM-İŞ ÖĞRENCİ ANDI DAVASINI ZAFERLE SONUÇLANDIRDI
SAMSUN’DA ÇOCUKLARDAN “ANKA” KONULU RESİM SERGİSİ  AÇILDI
SAMSUN’DA ÇOCUKLARDAN “ANKA” KONULU RESİM SERGİSİ AÇILDI