Advert
Advert

BAFRA İÇİN ÖNEMLİ PROJELER VAR

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ı makamında ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ziyaret sonrası Bafra esnafı ile sohbet etti. Ziyaretleri sırasında açıklamada bulunan Milletvekili Yılmaz, Bafra için çok önemli projeler bulunduğunu ifade etti.

BAFRA İÇİN ÖNEMLİ PROJELER VAR
BAFRA İÇİN ÖNEMLİ PROJELER VAR Kızılırmak Gazetesi

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Hamit Kılıç ile görüştü.

Başkan Kılıç, "Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya Yılmaz çok yoğun geçen meclis gündeminin ardından Belediyemizi ziyaret etti, yaptığı bu nazik ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Belediyemizin projeleri ve Çalışmalarımız hakkında bilgi vererek Bafra'mız hakkında istişarelerde bulunduk " dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ise, “Samsun’umuz ve dolayısı ile Bafra’mız için Başkanımızla birlikte çalımalar ve projeler aşamasında sürekli istişare içerisindeyiz. Bafra için oldukça önemli projeler var. Söz konusu projelerin hayata geçmesi için hep birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Başkanımıza misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyorum” Dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ın Bafra Belediyesi’ne gerçekleştirdiği ziyarete AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz ve Parti yöneticileri de hazır bulundu.

Ziyaretin ardından Yılmaz Bafra esnafını dolaşarak vatandaşlar ile sohbet etti. 

AKPARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ BAFRA BELEDİYE BAŞKAN HAMİT KILIÇ ESNAF PROJE HABERLERİ HABER KİZİLİRMAK GAZETESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orduspor efsanesi yeniden doğuyor
Orduspor efsanesi yeniden doğuyor
Atakum Belediyesi’nden KADES’e tanıtım desteği
Atakum Belediyesi’nden KADES’e tanıtım desteği