BAFRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET ALİ KATİPOĞLU, ‘’YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILIMIZ HAYIRLI OLSUN’’

2019/2020 Eğitim Öğretim Yılı Uyum Haftası Açılış programı Bafra Hacı Atiye ve Gülizar Kahve Anaokulunda gerçekleştirildi

BAFRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET ALİ KATİPOĞLU, ‘’YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILIMIZ HAYIRLI OLSUN’’
BAFRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET ALİ KATİPOĞLU, ‘’YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILIMIZ HAYIRLI OLSUN’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 554 kez okundu.

Uyum haftası programının açılışında konuşan Bafra Hacı Atiye ve Gülizar Kahve Anaokulu MüdürüSaadet ÖZTÜRK: Her çocuk bizim için önemlidir ve her bir  çocuğumuzun geleceği bize emanettir.Kuruluşumuzdan bu güne bütün çocuklarımıza hak ettikleri nitelikli eğitim öğretimi vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız .’’dedi.

                Açılış konuşmasından sonra söz alan Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU ,’’2019/2020 eğitim yılına minik öğrencilerimiz ve velilerimizin katılım sağladığı uyum programı ile başlangıç yapıldığı  başarılı, huzurlu ve sağlıklı bir yıl geçirilmesi temennisinde bulundu. Bugün sadece okul öncesi  öğrencilerinin değil  ilk  ve orta  dereceli okullarımızda da birçok öğrenci ve velinin heyecanla okullarına başladığını söyledi. Amaçlarının öğrencilerimizi yeni okullarına uyum sağlamaları konusunda yardımcı olmak olduğunu.’’ ifade etti.

Uyum haftası açılış programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU, Şube Müdürü Yüksel AYDIN, okul müdürleri,  veliler ve öğrenciler katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Sizede zamanı unutturacak kadar keyif veren şeyleri bulmak istiyorsanız bize katılmalısınız "
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI