BAFRA İLÇESİNDE SAMSUNSPOR- BANDIRMASPOR HEYECANI YAŞANIYOR

Fenerbahçe Türkiye Ziraat Kupası'nda Büyükşehirspor'a penaltılarla mağlup olup elenirken bu maçın heyecanı tüm yurdu sardı.

BAFRA İLÇESİNDE  SAMSUNSPOR- BANDIRMASPOR HEYECANI YAŞANIYOR
BAFRA İLÇESİNDE  SAMSUNSPOR- BANDIRMASPOR HEYECANI YAŞANIYOR
Bu içerik 4984 kez okundu.

Kupada  büyük heyecan yaşanırken bir başka heyecan da PTT 1. Lig'de yaşanıyor. Özellikle son haftaya girilirken gözler alt sıraları ilgilendiren maçlara çevrildi.

Samsunspor Cumartesi günkü Bandırmaspor'dan 1 puan alırsa ligde kalacak eğer mağlup olursa  diğer takımların maç sonuçlarını bekleyecek.

İşte bu maçın heyecanı sadece Samsun' u değil Bafra ilçesive diğer şehirlerdeki Samsunspor'a gönül veren taraftarları da ziyadesiyle heyecan ve merak stresine sürükledi.

Milli İrade İmam- Hatip Ortaokulu bitişiğinde bulunan Bafra  Küçük Pazar' da  pazarda; Sezai Güngör adlı bir pazarcı tezgahının önüne astığı dev bir Samsunspor pankartıyla dikkat çekip takdir topladı.

Eşiyle pazara aış-veriş yapmaya gelen gazetemiz muhabiri ile birlikte Samsunspor bayrağı önünde fotoğraf çektiren  Samsunspor taraftarı Sezai Güngör' ün ağabeyi de koyu bir Samsunspor taraftarı Ramazan Güngör 1930 Bafraspor eski As Başkanı olup o da Bafra Gençlik Caddesi' ndeki manav dükkanını Samsunspor ve 1930 Bafraspor bayrak ve pankartlarıyla donatmış bulunuyor.

Sezai Güngör ve Ramazan Güngör kardeşler Samsunspor'a Bandırmaspor maçında başarılar dilediler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Sizede zamanı unutturacak kadar keyif veren şeyleri bulmak istiyorsanız bize katılmalısınız "
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI