BAFRA KAYMAKAMI ALİ KATIRCI BAFRA TSO MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

Bafra Kaymakamı Ali Katırcı Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantısına katıldı.

BAFRA KAYMAKAMI ALİ KATIRCI BAFRA TSO MECLİS TOPLANTISINA KATILDI
BAFRA KAYMAKAMI ALİ KATIRCI BAFRA TSO MECLİS TOPLANTISINA KATILDI
Bu içerik 3557 kez okundu.

Bafra TSO Meclis Başkanı Hüseyin Çamaş, Bafra Kaymakamı Ali Katırcı`ya ziyaretlerinde ötürü memnuniyetlerini ifade ederek teşekkürlerini sundu.
Bafra TSO Yönetimin Kurulu Başkanı Göksel Başar ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Meclisimiz ve Yönetim Kurulumuz ve arkadaşlarımızın yaratacağı heyecanla her geçen gün hedeflerimizi biraz daha büyüterek üstleneceğimiz sorumluluğu yerine getirme gayreti içerisinde olacağız Bizler Bafra`mıza imkânımız çerçevesince en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapacağız. Bizler için en önemli nokta “ortak akıl” dır. Tek bir paydaşta birleşerek güç birliği yaratmaktır.” şeklinde konuştu.
Meclis Üyeleriyle bir araya gelen ve tek tek tanışan Bafra Kaymakamı Ali Katırcı yaptığı konuşmasında “Hepiniz belli sektörlerden seçilerek buraya geldiniz. Önümüzdeki 4 yıl Bafra`da Sanayi hayatında ticaret hayatında ve Bafra`nın genel gidişatında arkadaşlarımızın mutlaka üzerine düşen görevler ve çalışmalar olacaktır. Sizlere idarenin yönetimin sivil toplumun, halkın bakışı var. Ticaret ve Sanat erbabımızın ve halkımızın bakışı ve beklentileri var. Bunları karşılamak için her şeyden önce sayın başkanın ifade ettiği gibi ortak harekete ihtiyaç vardır. Birlikte Projeler üreterek, yürütmeye, uygulamaya ve toplumu kucaklamaya ihtiyacımız var. Tabi Çalıştığımız dönem içerisinde bütün sorunları birden çözmemiz mümkün değil, ama iyi niyetle çalışılan dönem içerinde, iyi organize olabilirsek mutlaka belli noktalara gideriz.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA DA BETON MİKSERİ  ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA DA BETON MİKSERİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ,  ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ, ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’