Advert
Advert

BAFRA KIZILIRMAK SULAMA BİRLİĞİ MEHMETÇİĞE DESTEK VERDİ

Bafra Kızılırmak Sulama Birliği Tarafından Zeytin Dalı Harekatı'na Destek olmak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfına bağışta bulundu.

BAFRA KIZILIRMAK SULAMA BİRLİĞİ MEHMETÇİĞE DESTEK  VERDİ
BAFRA KIZILIRMAK SULAMA BİRLİĞİ MEHMETÇİĞE DESTEK  VERDİ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1593 kez okundu.

Bafra Kızılırmak sulama birliği Mehmetçik vakfına bağışta bulundu. Sulama birliği başkanı Kemal Nair  “Bizler asil bir milletin evlatlarıyız. Tarih boyunca gittiğimiz her yere hak ve adaleti götürdük. Bizler her zaman barıştan yana olduk zulmede boyun eğmedik. Vatanımız ve bayrağımız içinde her zaman canımızı seve seve vermeye hazırız. Ülkemiz dış güçlerin kirli oyunlarını bozmak için bir savaşa girdi. Mehmetçiğimiz vatanımızın bütünlüğü için ve ülkemizin geleceği için dış güçlere karşı her zaman mücadelesini sürdürecektir. Bizlerde Mehmetçiğimize destek olmak için neler yapabiliriz diye düşündük. Sulama Birliği olarak Mehmetçik vakfına destek amaçlı olmak için 10 Bin TL bağışta bulunduk. İnşallah bu bağışlar devam edecektir.”dedi.

Samsun Mehmetçik Vakfı temsilcisi Emekli Albay Bülent Uzun yapılan bu iyiliği karşılıksız bırakmayıp Kızılırmak sulama birliği başkanı Kemal Nair'e plaket verdi. Plaketi takdim eden Bülent Uzun İl ve ilçelerimizde vatandaşlarımız ellerinden geldiği kadarıyla Zeytin Dalı Harekatına destek vermeye çalışıyorlar. Bu bizleri onure ediyor vatandaşlarımızın birlikte el ele bizlere destek vermeleri yüce Türk Milletinin yılmayacağını yıkılmayacağının en güzel örneklerinden biri dedi. Konuşmalarına Biz Afrin'e barış götürüyoruz .’’dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!
VEKİL YILMAZ ESTONYA SAVUNMA BAKANI JÜRİ LUİK'İ AĞIRLADI
VEKİL YILMAZ ESTONYA SAVUNMA BAKANI JÜRİ LUİK'İ AĞIRLADI