Advert
Advert

BAFRA SPOR ve SAMSUN SPOR VETERANLARI BAFRA`DA KARŞILAŞIYOR

Veteranlar Futbol Ligi Orta Karadeniz grubunda Samsun`nu Temsil eden iki takım Bafra Veteranlar ve Samsun Metro Veteranlar Bafra`da Karşı karşıya gelecek.

BAFRA SPOR ve SAMSUN SPOR VETERANLARI BAFRA`DA KARŞILAŞIYOR
BAFRA SPOR ve SAMSUN SPOR VETERANLARI BAFRA`DA KARŞILAŞIYOR Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1135 kez okundu.

Bafra veteranlar sezonun açılış maçında samsun metro  ile samsunda oynan maç`da berabere kalmıştı.  Ligde ikinci sırda olan  Bafra Veteranlar, liderliği samsun Veteranlar spor`dan almak için mücadele verecek.

 

Bafra veteranlar başkanı Kenan Ekbul ; “Sezon başında samsun ile berabere kalmıştık. Onlarında eksikleri vardı. Bizde veteranlar ligine kısa bir sürede hazırlanmıştık. İlk maçımızı da samsun metro veteranlar ile oynadık ve  berabere kaldık. Sezonun  ilk yarısını iyi değerlendirdik takım arkadaşlarımız öz verili bir şekilde idmanlara geldi. Bir birimiz daha yi tanıdık eksiklerimizi kapattık ve gücümüzü Ordu Veteranlar Spor Maçında gösterdik.

Hedefimiz Samsun Metro Spor`u yenerek  lider olmak, bunu da başaracak güçte olduğumuza inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Son olarak sözlerine şu şekilde sonlandıran  Ekbul : “Gerek gazetelerde, sosyal medya ve Görsel medyada bizi yalnız bırakmayan basınımıza teşekkür ediyorum. Pazar günü  Bafra suni çimde oynayacağımız müsabakada sizlerden tekrar desteklerinizi bekliyoruz. Aynı zamanda tüm spor severleri Bafra Halkını sizlerin aracılığı ile maça davet ediyoruz.” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!