Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BAFRA TİCARET BORSASINDA SEÇİMLER TAMAMLANDI

5174 sayılı TOBB kanununa istinaden gerçekleştirilen Borsa organ seçimleri 09/04/2018 tarihi itibari ile tamamlandı.

BAFRA TİCARET BORSASINDA SEÇİMLER TAMAMLANDI
BAFRA TİCARET BORSASINDA SEÇİMLER TAMAMLANDI Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1508 kez okundu.

03/04/2018 tarihinde meclis asil ve yedek üyelikleri seçimleri, 09/04/2018 Pazartesi günü ise Yönetim Kurulu Başkanı ile Yönetim kurulu asil ve yedek üyelikleri, birlik delegeleri,disiplin kurulu üyelikleri seçimleri yapılarak Bafra Ticaret Borsasında seçim sürecini seçimlere %100 katılım ile tamamladık.

Seçim süreci ile ilgili bir açıklama yapan Bafra Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Namık KİBAROĞLU”Bir seçim sürecini daha geride bıraktık. Demokratik bir seçim süreci oldu. Bizleri tekrar bu göreve layik gören tüm borsamız üyelerine teşekkür ediyorum. Bafra Ticaret Borsası olarak Akredite bir borsa olarak hizmet kalitemizi daha yukarılara taşımanın gayreti içerisinde hizmetlerimize devam edeceğiz. Tüm Borsa üyelerimizi tek çatı aldında toplayacağımız Zahire Borsası Kompleksi çalışmalarımızın devam ettiği, Bafra Mezbahasının modernize edilerek 25.yıllığına işletilmesi ile ilgili yer teslimlerinin yapıldığı ve çalışmalarımızın hızlandırıldığı yine TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’ne ortaklığımız ile Türkiye Ürün İhtisas Borsası A.Ş.’nin hem kurucu üyeliği hemde ortağı bulunduğumuz, yine Bafra Sera Organize Bölgesi Kurucu Üyeliğimiz dahilinde Bafra’ya ve Türkiye ekonomisine katkılar sağlanılması yönünde çalışmalarımızın Üyelerimizle beraber birlik ve beraberlik içerisinde sürdürmenin gayreti içerisinde olduğumuzu  birkez daha vurgulamak isterim.

Borsa Organ seçimlerimizde oy kullanan tüm üyelerimize, değerli basın mensuplarına ve organ seçim sürecinde emeği geçen herkese şahsım ve meclis üyelerimiz adına tekrar teşekkür eder, Organ Seçimlerimizin Borsamıza,Bafra’mıza hayırlar getirmesini temenni eder, Saygı ve Sevgilerimi sunarım. Dedi.

Organ Seçimleri Neticesinde Oluşan Organ Üyelikleri;

Yönetim Kurulu Başkanı: NAMIK KİBAROĞLU

Meclis Başkanı              : Ali Engin BALCIOĞLU

Meclis Başkan Yard.     : Muharrem YANGAL

Katip Üye                      : Selim GÖK

Birlik Delegesi              : Tarık EROL

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Namık KİBAROĞLU, Ersal USTA, Tarık EROL, İlkay DURGUN, Serdar DEMİR

MECLİS ÜYELERİ : Ali Engin BALCIOĞLU, Namık KİBAROĞLU, Ahmet Nabi GÜNTEKİN,Mustafa ACAR, Ersal USTA, Muharrem YANGAL,Tarık EROL, Fahri KÜÇÜKDURSUN,Davut GÜLER, SelimGÖK, İlkay DURGUN, Mehmet Ali BERBER,Şaban UYAR

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ: Seyfittin ÖZTÜRK,İbrahim BIYIK,İbrahim DEMİRCİ,Mustafa ÖNDER,Yaşar ACAR,Şaban KALAY

Hesapları İnceleme Komisyonu: Davut GÜLER, Ahmet Nabi GÜNTEKİN, Mustafa ACAR

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!