BAFRA’DA BARIŞ PINARI HAREKATINA TAM DESTEK VERİLDİ

Bafra Belediye Meclis üyeleri ve Mecliste grubu bulunan Siyasi Parti İlçe başkanları bir araya gelerek ortak bir basın bildirisi ile Barış Pınarı Harekâtına destek verdi.

 BAFRA’DA BARIŞ PINARI HAREKATINA TAM DESTEK VERİLDİ
 BAFRA’DA BARIŞ PINARI HAREKATINA TAM DESTEK VERİLDİ Kızılırmak Gazetesi

Bafra Belediyesi Alparslan Türkeş Parkı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen ve Sayı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan basın bildirisine AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP Bafra ilçe Başkanı Barbaros Turna, CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin, İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz ve Meclis üyeleri katıldı.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç tarafından yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

 

 

Kırk yıldan bu yana karanlık bir ideolojiyle on binlerce vatandaşımızın hayatına kast eden Güneydoğu Anadolu Bölgemiz başta olmak üzere ülkemizin gelişmesini ve kalkınmasını engelleyen; bebek, çocuk, kadın dinlemeden insanlarımızı katleden PKK terör örgütü, yok edilmesi gereken bir cinayet şebekesidir.

 

Devletimiz, güvenlik kuvvetleriyle bölücü terör örgütü PKK’ya karşı yıllardan beri büyük bir mücadele vermektedir. Devletimizin yalnızca terör örgütüne karşı değil, uluslararası destekçilerine karşı da verdiği büyük mücadele sınırlarımız içinde olduğu kadar sınırlarımız dışında da yürütülmektedir.

 

Teröre karşı milletçe verdiğimiz bu mücadelenin bir diğer ayağını da Barış Pınarı Harekâtı oluşturmaktadır.’’

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti
Karadeniz’in tek kısıtlamalı ili Samsun’da çok önemli korona uyarısı
Karadeniz’in tek kısıtlamalı ili Samsun’da çok önemli korona uyarısı