Bafra'da Kur'an kursu öğrencilerine yarıyıl hediyesi

Gökçeağaç Camiler Derneğince, Bafra Müftülüğüne bağlı Kur'an kurslarında eğitim gören öğrencilere ayakkabı hediye edildi.

Bafra'da Kur'an kursu öğrencilerine yarıyıl hediyesi
Bafra'da Kur'an kursu öğrencilerine yarıyıl hediyesi Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 387 kez okundu.

Dernek başkanı Hasan Kuru, Bafra İlçe Müftülüğünde düzenlenen programda, 13 üye önderliğinde kurulan Gökçeağaç Camiler Derneği olarak mahallelerinde bulunan 3 caminin ihtiyaçlarını ve mahallede ihtiyaç sahiplerine ulaşarak yardım etmeyi amaçladıklarını söyledi.
 İlçe Müftüsü Necmettin Kayar da yardımı yapan dernek yönetimine teşekkür ederek, "6 yatılı Kur'an kursunda hafızlık eğitimi görenlerin 110'unu, Doğu ve Güneydoğu illerimizden gelen misafir öğrencilerimiz oluşturuyor. Ensar Kur'an Kursumuzda eğitim gören, yaşları 12-17 arasındaki yavrularımızı yarıyıl tatili için ailelerinin yanına uğurlayacağız. Bu nedenle çocuklarımıza küçük da olsa birer hediye vermede bizleri geri çevirmeyen Gökçeağaç Camiler Derneğine ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.

Daha sonra 318 Kur'an kursu öğrencisine ayakkabı hediye edilen programa müftülük çalışanları ile dernek yönetimi katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!