BAFRA’DA LİDERLİK SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası ile Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliği ile yürütülmekte olan “Girişimci Okul ve İstihdam için İşbirliği” projesi kapsamında ‘Liderlik’ semineri gerçekleştirildi.

BAFRA’DA  LİDERLİK SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
BAFRA’DA  LİDERLİK SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Kızılırmak Gazetesi

Seminer öncesi açılış konuşmasını Proje Danışmanı Selim Aksar yaptı. Selim Aksar konuşmasında “2018-2019 eğitim öğretim dönemi başında Bafra TSO ile ortaklaşa hazırladığımız proje kapsamında bir çoketkinlik planladık ve planımıza göre bu etkinlikleri sırası geldikçe gerçekleştirmekteyiz. İlk olarak öğrenci ve öğretmenlerimizden oluşan bir gruba KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi gerçekleştirdik. Bu gün içindeöğretmenlerimizin Liderlik semineri almasını planlamıştık. “Genç girişimcileri lider özellikleri olan öğretmenler yetiştirir” düşüncesiyle 20 öğretmenimizin gönüllü olarak katıldığı bu eğitim programı ile projemizin faaliyetlerine devam etmekteyiz. Projeye destek olan Bafra TSO Başkanı Göksel Başar’a ve Yönetimi ile Oda çalışanlarına katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Ardından proje faaliyetlerini içeren sunum izlettirildi.

Bafra TSO Başkanı Göksel Başar‘Bafra’da ve bölgemizde bir ilk olarak hayata geçirdiğimiz “Girişimci Okul ve İstihdam için İşbirliği” projesini sevgili öğrencilerimizi ve kıymetli öğretmenlerimizi kapsayacak şekilde hayata geçirmiştik. Odamız personeli tarafından gerçekleştirilecek Liderlik Seminerinde Öğretmenlerimiz eğitim öğretim ve sosyal hayatlarında kendilerine farkındalık yaratabilecek yararlı bilgilerin paylaşılacağına inanıyorum.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası olarak Teknik ve mesleki liselerin öneminin farkındayız ve bu kapsamda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Girişimci Okul ve İstihdam için İşbirliği projesi kapsamında faaliyetlerimiz devam edecektir ‘ dedi.

Bafra İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Ertürk ise konuşmasında Meslek liselerinin önemini vurgulayarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan Eğitim 2023 vizyonunda Meslek liselerine yönelik iyileştirme ve yeniliklerin olacağı ve bu vizyonun kendisini çok mutlu ettiği ifade ederek “Bafra Ticaret Sanayi Odasını böyle bir projeyi desteklediği ve Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemize değer kattığı için baştaBaşkan Göksel Başar olmak üzereOda Yönetimi ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Ayrıca bu projede görev almış ve etkinlikler de yer alan, bu gün burada eğitime katılan öğretmen arkadaşlarımızı da tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı