Advert

BAFRA’DA YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bafra Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 BAFRA’DA YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
 BAFRA’DA YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR Kızılırmak Gazetesi

İlçe merkezinde kaldırım, dış mahallelerde ise yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürülürken belirlenen program dâhilinde hareket ediyor.

Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler bir yandan merkez mahallelerimizde kaldırım ve yol bakım çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da kırsal mahallelerde yol yapım ve bakım çalışmalarını devam ettiriyor.

46 KM STABİLİZE YOL

Fen İşleri ekiplerince gece gündüz demeden gerçekleştirilen çalışmalarda; Çamaltı, Darboğaz, Sürmeli,Elifli,Alaçam,İnözükoşaca,Esençay,Selemelik,Yeşilköy,İlyaslı,Ortadurak,Hacıoğlu,Kamberli, Gökçeağaç, Kapıkaya ve Kuzalan gibi dış mahallelerdeki 46 km’lik stabilize yol yapıldı.

Ekipler ayrıca Gökçekentmahallesindeyol yapım ve bakım, Üçpınar mahallesi sınırları içerisinde bulunan yeni mezarlık güzergâhında yol tasfiye ve genişletme çalışmalarını gerçekleştiriyor.

 

Dış mahallerde bu işlemleri gerçekleştiren Bafra Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçe merkezinde ise,Hacınabive İshaklı mahallelerinde kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

İLÇENİN HER NOKTASINDA BİR ÇALIŞMA VAR

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ”Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde çalışmalarımız devam ediyor. Merkezde kaldırım dış mahallerimizde ise yol çalışmalarımızda ekiplerimiz yoğun bir mesai gerçekleştiriyor.

İlçemizin hemen her noktasında bir çalışmamız var. Cadde, sokak düzenlemelerine de ayrıca önem veriyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Kılıç, “Bafra’mızın daha modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz sorunlarına ve beklentilerine acil çözümler üretmiş bir Bafra’dır.” ifadelerini kullandı.

,

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun’da patates aşka geldi
Samsun’da patates aşka geldi
Yeni Salıpazarı Devlet Hastanesi 10 Ağustos’ta açılıyor
Yeni Salıpazarı Devlet Hastanesi 10 Ağustos’ta açılıyor