BAFRALI BAYANLAR SAĞLIKLI YAŞAMDA BULUŞUYOR

Bafra Belediyesi bir yıl önce hayata geçirdiği ve Bafralı bayanlar tarafından büyük ilgi ile karşılanan sağlıklı yaşam etkinliğini bu yıl da devam ediyor.

 BAFRALI  BAYANLAR  SAĞLIKLI YAŞAMDA  BULUŞUYOR
 BAFRALI  BAYANLAR  SAĞLIKLI YAŞAMDA  BULUŞUYOR Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 153 kez okundu.

Hamit Kılıç Başkanlığındaki Bafra Belediyesi toplumun her kesiminden gelen talep ve önerileri büyük bir hassasiyetle değerlendirirken, Bayanların isteklerine de duyarsız kalmayarak Sağlıklı Yaşam Etkinliği adı altında; step, aerobik ve plates dersleri ücretsiz olarak başladı.

 

Sağlıklı bir yaşam için son derece modern ekipmanlar ve deneyimli antrenörler eşliğinde gerçekleştirilecek aktivitelere katılmak isteyen bayanlar, hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde eski kapalı Spor salonundaki spor odasındaki görevlilere başvuru yapabilecekler.

 

Pazartesi,Çarşamba ve Cuma Günleri 10.00-11.00,13.00-14.00 ve akşam 18.00-19.00 saatleri arasında 3 grup halinde verilecek step, aerobik ve plates dersleri eski kapalı spor salonunda gerçekleşiyor.

 

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bayanlarımıza yönelik Sağlıklı yaşam etkinliğimiz haftanın pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri sabah, öğle ve akşam saatlerinde gerçekleşecek. Başvurularımız devam ediyor. Hanım kardeşlerimizin talepleri doğrultusunda geçtiğimiz yıl hayata geçirdiğimiz step, aerobik ve plates derslerimizi alanında uzman antrenörlerveriyor.Step, aerobik ve plates derslerimiz, bayanlarımıza sağlıklı yaşam konusunda önemli bir alternatif oluşturacağına inanıyorum.”dedi.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA DA BETON MİKSERİ  ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA DA BETON MİKSERİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ,  ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ, ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’