Advert
Advert

BAFRALI GENÇ GİRİŞİMCİ BAFRA’NIN GURURU OLUYOR

Coşdem Gemi Çalışmaları Ve Projeleri İle Adından Söz Ettiriyor.

BAFRALI GENÇ GİRİŞİMCİ BAFRA’NIN GURURU OLUYOR
BAFRALI GENÇ GİRİŞİMCİ BAFRA’NIN GURURU OLUYOR Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1466 kez okundu.

Karadeniz Bölgesi, Ülkemizin değişik illerinde ve yurt dışlarında yaptığı çalışmalar ve projelerle ismini duyuran, Bafra’nın adını gururla onurlandıran COŞDEM GEMİ Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Coşkun yeni projelere yelken açıyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan örnek genç girişimci  COŞDEM GEMİ Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Coşkun,’’ Bafra’da iş hayatımı ve yaşamımı sürdürmekteyim. 15 yaşında gurbet el İstanbul’a gidip gemilerde raspa boyacı olarak 5 yıl çalıştım. Daha sonra Askerlik görevimi ifa ettim. Askerlikten sonra Ege Bölgesinde gemilerde raspa boyacı, kumlamacı olarak çalıştım. Daha sonra kendi işimi kurmaya karar verdim. Ve baba ocağı Bafra’ya geldim. Burada COŞDEM GEMİ Limited Şirketini ortağım  Ferhat Demir ile birlikte kurduk.

Karadeniz Bölgesinde ve Türkiye genelinde yaptığımız çalışmalar ve projelerimiz sonucunda aranılan şirket olduk.

COŞDEM GEMİ olarak Kıyak Kardeşler Balıkçılık, Malkoçlar Balıkçılık, Niyazi Reisoğulları Balıkçılık gibi Türkiye v Avrupa’da söz sahibi firmaların teknelerinin boya, raspa, kumlama işlerini yapmaktayız.

Son olarak ta GÖKTÜRK 1071 gezi teknesinin bakım onarım işlerini de bizim şirket aracılığı ile yapmaktayız.

Yaptığımız her çalışmada ve projede Ülkemizin ekonomisine nasıl katkıda bulunuruz düşünce içerisindeyiz. Amacımız daha fazla iş ve bunun yanı sıra daha fazla elemanla birlikte işsizliğe dur demek istiyoruz.Her şey büyüyen ve gelişen Ülkemiz Türkiye İçindir.’’dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!
VEKİL YILMAZ ESTONYA SAVUNMA BAKANI JÜRİ LUİK'İ AĞIRLADI
VEKİL YILMAZ ESTONYA SAVUNMA BAKANI JÜRİ LUİK'İ AĞIRLADI