BAFRALI ŞEHİT POLİS RAMAZAN ARSLAN UNUTULMADI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, gönül belediyeciliğini anlatmak üzere gittiği Keresteci Mahallesinde, 2010 yılında Şehit olan Polis memuru Ramazan Arslan’ın kabrini ziyaret etti.

BAFRALI ŞEHİT POLİS RAMAZAN ARSLAN UNUTULMADI
BAFRALI ŞEHİT POLİS RAMAZAN ARSLAN UNUTULMADI Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1812 kez okundu.

Başkan Kılıç’ın,Çataltepe, Keresteci, Müstecep, Paşaşeyh, Çulhakoca ve Kanlıgüney mahallelerine yönelik gerçekleştirdiği ziyarette, Van'ın Başkale ilçesinde 15 Nisan 2010 tarihinde uyuşturucu operasyonuna giderken geçirdiği kazada şehit olan Bafralı polis memuru Ramazan Arslan'ın Keresteci mahallesinde bulunan kabrinde dua etti.

 

Bafra Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ali Şimşek’in de sınıf arkadaşı olan Şehit Polis memuru Ramazan Arslan’ın kabrine gerçekleştirilen ziyarette, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Cahit Müderrisoğlu’da yer aldı.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Ülkemizin bekası için canını siper eden ve bu uğurda şehadet şerbetini içen şehitlerimize vefa borcumuz asla ödenemez. Mertebelerin en yücesi ile ödüllendirilen ve bu aziz milletin bağrına gömülen hemşehrimiz Polis memuru Ramazan Arslan’da bu kahramanlardan bir tanesi. Çocuğunu göremeden Şehit olan kardeşimizin ruhu şad olsun.”dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA DA BETON MİKSERİ  ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA DA BETON MİKSERİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ,  ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ, ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’