BAŞKAN EŞİ YAŞLILARI EVLERİNDE ZİYARET ETTİ

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun eşi Banu Topaloğlu,19 Mayıs Belediye Meclis üyesi Ayten Aksan ile beraber, 19 Mayıs ilçesindeki yaşlıları evlerinde ziyaret etti.

BAŞKAN  EŞİ  YAŞLILARI EVLERİNDE ZİYARET ETTİ
BAŞKAN  EŞİ  YAŞLILARI EVLERİNDE ZİYARET ETTİ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1303 kez okundu.

Yaşlılar ile sohbet eden dertlerini dinleyen ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun selamlarını ileten Banu Topaloğlu “Millet olarak yaşlılarımızı yük olarak görmeyen tam aksine onlara ihtimamla ve sevgiyle yaklaşmamızı sağlayan bir kültüre sahibiz. Yaşlılarımıza ve sorunlarına duyarlı yaklaşmanın insanlık görevi olduğunu düşünüyorum. Bizleri bu günlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamlarını sağlamak bizlerin öncelikli görevidir. Unutmamalıyız ki yaşadığımız sürece herkes bir gün yaşlanacaktır. Yaşlılarımızın geniş ufukları, tecrübeyle kesinlik kazanmış bilgi ve birikimleri, her zaman yararlanmamız gereken geçmişe ve bu güne olduğu kadar geleceğe de ışık tutan birer kaynaktır.

İlçemizde yaşayan yaşlılarımızı her zaman ziyaret etmeye çalışıyor, sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz.Bu duygularla bütün değerli büyüklerimizin kendilerine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!