Advert
Advert

Başkan Osman Tosuner’in Kurban Bayramı Mesajı

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner Kurban Bayramı Dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.

Başkan Osman Tosuner’in Kurban Bayramı Mesajı
Başkan Osman Tosuner’in Kurban Bayramı Mesajı  Admin
Advert

Kurban Bayramı'na daha kavuşuyor olmanın manevi hazzı ve mutluluğu içerisinde olduğunu ifade eden Başkan Tosuner; "Bayramlar birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir. Bayramlarımız, aynı zamanda kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir.

Bu vesileyle Covıd-19 salgını dolayısıyla bayramda kalabalık bayramlaşma törenleri yapmayalım. Kendimizin, sevdiklerimizin ve tüm insanların sağlığı için pandemi ile ilgili tedbirlere dikkat ederek bayram sevincini doya doya yaşamanın gayreti içerisinde olalım. Bafra'lı hemşerilerimden ricam maskesiz asla dolaşmasınlar.

Salgınların olmadığı,Bayram sevinci ve coşkusunun en üst düzeyde yaşandığı bayramlara kavuşmak dileğiyle tüm milletimizin,Bafra hemşerilerimizin veTüm Çiftçilerimizin, Bafra Ziraat Odası Yönetimi  ve Çalışanlarımızın mübarek Kurban Bayramını kutlar, bayramın insanlığa sağlık, mutluluk, huzur, barış, kardeşlik ve esenlikler getirmesini temenni ederim" ifadelerini kullandı.

Başkan Osman Tosuner’in Kurban Bayramı Mesajı Kızılırmakgazetesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korona virüse karşı gaz maskesi
Korona virüse karşı gaz maskesi
Alaçam’da uyuşturucuya geçit yok
Alaçam’da uyuşturucuya geçit yok