BAŞKAN TOPALOĞLU, BAŞSAVCIYA KILIÇ HEDİYE ETTİ

Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında iade-i ziyarette bulundu.

 BAŞKAN TOPALOĞLU, BAŞSAVCIYA KILIÇ HEDİYE ETTİ
 BAŞKAN TOPALOĞLU, BAŞSAVCIYA KILIÇ HEDİYE ETTİ Kızılırmak Gazetesi

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ”Kurumlar arası işbirliğiyle hizmetlerimizi yürütmeye devam ediyoruz.19 Mayıs Belediyesi olarak üzerimize düşen bir vazifede iştişare içerisinde bulunmaya her zaman hazırız.

Bizler, hamuru millet aşkıyla yoğurulmuş, kumaşı hizmet sevdasıyla biçilmiş, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilen seçilmişleriz. 29 Mart 2009’dan bu güne kadar, sizlerin teveccühleriyle; ‘Gelişim’ sözü vererek hizmet maratonuna başladık. Büyük coşku ve heyecanla çıktığımız yolda, ilçemizin ihtiyacı olan hiçbir alanı boş geçmeden çalıştık, ürettik. Bugün şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz: Biz, 19 Mayıs’ta tarih yazdık. Her sayfası bir ‘Gelişim Destanı ‘ olan bu tarihi, sizlerle beraber yazdık.
İlçemiz, Kuş Cennetiyle, Nebyan Dağıyla, Sahiliyle, Spor yatırımlarıyla, Gençlik Kamplarıyla, Park ve bahçeleriyle, Kadınlar Kültür Merkeziyle, Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeriyle, Üniversitesiyle, Yurtlarıyla, Havaalanıyla, Yeni Okullarıyla, Çevre Düzenlemeleriyle, birçok gerçekleşen ve gerçekleştirilecek olan projelerle, daha da önemlisi; toplumsal birlik, beraberlik, kardeşlik yapısına önem veren ‘insan odaklı’, ‘insana yatırım yapan’ yönetim anlayışıyla büyüdü.
Hedeflerimizi gerçekleştirirken en büyük güvencemiz, kuşkusuz ki, siz saygıdeğer hemşehrilerimizin bizlere olan inancı, güveni ve desteğiydi. Sizlerle yakaladığımız sinerji sayesinde sevginin, kardeşliğin, birliğin, paylaşımın, değişimin ve gelişimin en güzel örneklerini ilçemizde sergiledik.

Geçmişe gururla bakarken, gelecek için daha da umutlanıyoruz. Bizlere duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz destek için teşekkürlerimi sunarak, ‘Gelişime devam’ diyorum.
Tek Hedefimiz Türkiye'ye Ve Samsun'a Yakışır Modern Bir 19 Mayıs’tır.’’dedi.

Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç’a ve kıymetli misafirlerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden, Başkan Topaloğlu, Başsavcıya Kılıç hediye etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vezirköprü Taşhan otel ve restoran olarak hizmete açıldı
Vezirköprü Taşhan otel ve restoran olarak hizmete açıldı
Fındık bahçesinde ölü bulundu
Fındık bahçesinde ölü bulundu